Podobne strony

 • Korean Air Tour

  Biura podróży
  Biuro Podróży Korean Air Tour zaprasza na wycieczki do krajów azjatyckich.
 • Polamer

  Biura podróży
  Aktualna oferta wypoczynku w Austrii, Japonii i RPA.
 • Studenckie Koło Naukowe Gospodarki i Kultury Japońskiej SGH

  Koła naukowe
  Strona Koła Naukowego przedstawia jego historię, bieżącą działalność i osiągnięcia: badanie funkcjonowania na rynku polskim spółek z udziałem japońskim, udział w Dniach Kultury i Gospodarki Japońskiej, uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach i seminariach o zasięgu uczelnianym, krajowym i międzynarodowym, publikacje, zainstalowanie japońskiego edytora tekstów (Japanese Word Processor) w uczelnianej sieci komputerowej. Strona prezentuje władze i członków Koła.
 • Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie

  Uczelnie niepubliczne
  Witryna niepaństwowej uczelni prowadzącej studia dzienne i wieczorowe na kierunkach: Inżynieria systemów informacyjnych (IS), Programowanie systemowe i sieciowe (PS), Inteligentne systemy decyzyjne (SI), ponadto oferta kursów inżynierskich; strona zawiera historię uczelni, aktualności, zasady rekrutacji, tematykę badań (systemy informacyjne).
 • Onet - Biznes - Waluty

  Waluty
  Tabele kursów NBP, komentarze codzienne i tygodniowe, kalkulator walutowy.


:: III Międzynarodowa Szkoła "Wysokie Ciśnienia" ::

Opis:

Zjazd naukowy połączony z polsko-japońskim seminarium poświęconym wpływowi wysokich ciśnień i ultraszybkich deformacji na mikrostrukturę materii odbył się w Warszawie w dniach 13-17 września 1999. Organizatorzy - Centrum Badań Wysokociśnieniowych Polskiej Akademii Nauk "Unipress" i Instytut Technologii w Hiroszimie. Na stronie informacje organizacyjne, program wystąpień naukowych, uczestnicy-organizatorzy (strona w języku angielskim).

Słowa kluczowe: