Podobne strony

 • Zakład Teorii Pola Elektromagnetycznego i Elektroniki Kwantowej

  Nauki ścisłe
  Strona prezentuje w języku angielskim pracowników Zakładu, działalność edukacyjną oraz badawczą (technologia i zastosowanie laserów).
 • Przedsiębiorstwo Wdrażania postępu Naukowo-Technicznego " Lasertex" Sp. z o.o.

  Apartura pomiarowa
  Przedsiębiorstwo prowadzi prace badawcze związane są z wykorzystaniem systemów laserowych do pomiaru parametrów i kontroli maszyn sterowanych numerycznie. Na stronie znajdziemy opis laserowego wzorca częstotliwości, lasera helowo-neonowego oraz interferometru laserowego.
 • Reh*Med. - rehabilitacja

  Sprzęt medyczny
  Znajdziesz tutaj ofertę sprzętu rehabilitacyjnego łącznie z cenami. Możesz złożyć również zamówienie na konkretny produkt.
 • Firma Promocyjno - Handlowa Dwornik

  Hurtownie zabawek
  Strona firmy zajmujacej się hurtowym i detalicznym obrotem fajerwerkami i materiałami pirotechnicznymi oraz organizującej pokazy ogni sztucznych.
 • AMED - Zakład Techniki Medycznej

  Sprzęt laboratoryjny
  Firma usługowa zajmująca się dystrybucją sprzętu medycznego i laboratoryjnego. Znajdziesz tutaj ofertę sprzętu, informacje o usługach serwisowych, cennik oraz dokładny adres i zasięg działania.


:: Centrum Laserowe PAN ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.tu.kielce.pl/STRUKTURA/LASER

Kategorie:

Opis:

Centrum Technologii Laserowej podległe Polskiej Akademii Nauk oraz Uniwersytetowi Świętokrzyskiemu w Kielcach prezentuje w języku angielskim stosowane technologie kształtowania i formowania elementów wykonanych z różnych metali za pomocą laserów - prototypy, wykonanie elektrod, metoda wąskiego i szerokiego promienia.

Słowa kluczowe: