Podobne strony

 • Hotel Krosno-Nafta

  podkarpackie
  Hotel w centrum Krosna (trzygwiazdkowy) zamieszcza tu swoją ofertę. Aby umilić pobyt swoim gościom hotel dba o zapewnienie najlepszych usług w zakresie odpoczynku i rekreacji. Specjalna oferta dla biznesu.
 • Georyt S.A.

  Automatyka
  Wytwarza zespoły hydrauliki sterowniczej, wysokociśnieniowe kurki kulowe do gazu, zawory sterujące układem napędowym maszyn budowlanych. Produkty firmy znajdują zastosowanie w przemyśle wydobycia nafty i gazu oraz maszyn budowlanych.
 • Teko

  Automatyka
  Firma zajmuje się sterowaniem i wizualizacją procesów tłoczenia, ropy i produktów ropopochodnych.
 • Poszukiwania Nafty i Gazu "NAFTA" Sp. z o. o.

  Rafinerie i petrochemia
  Na stronie oferta firmy zajmującej się obsługą urządzeń wiertniczych, wierceniem otworów poszukiwawczych i eksploatacyjnych oraz rekonstrukcji otworów.
 • Przedsiębiorstwo Handlowe HL

  Rafinerie i petrochemia
  Witryna przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą oleju opałowego lekkiego, oleju napędowego, etylin, benzyn, środków smarnych, olejów silnikowych i hydraulicznych, przekładniowych, płynów eksploatacyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, parafin.


:: IGNG Kraków ::

Opis:

Instytut Górnictwa Naftowego i Gazownictwa prezentuje swoją historię i osiągnięcia, pracownie i zakłady naukowe, działalność badawczo-rozwojową i wdrożeniową z zakresu geofizyki, geologii, wiertnictwa, zagospodarowania i eksploatacji złóż ropy naftowej i gazu ziemnego, wytwarzania, przetwarzania, oczyszczania, magazynowania, przesyłania i rozprowadzania paliw gazowych, sterowania i automatyzacji procesów technologicznych, użytkowania paliw gazowych.

Słowa kluczowe: