Podobne strony

 • Instytut Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

  Nauki ścisłe
  Strona przedstawia przebieg i wnioski z Konferencji Naukowo-Technicznej: "Współczesne Metody Konstrukcji i Technologii Elementów Uzębionych" w roku 1997.
 • Labster S.C.

  Automatyka
  Sprzedaż i montaż oraz modernizacja systemów sterujących do obrabiarek. Oferuje przetworniki pomiarowe, systemy napędów i sterowania, serwis drążarek.
 • Zakład Elektroniki Przemysłowej "Elbit"

  Automatyka
  modernizacje obrabiarek sterowanych numerycznie, koncentratory danych, sterowniki obiektowe, serwis układów sterowania obrabiarek sterownych numerycznie.
 • AFM Andrychów

  Maszyny budowlane
  Fabryka produkuje obrabiarki do metalu, prowadzi serwis i naprawy. Na stronie zamieszczono szczegółową ofertę produktów i możliwych usług. Także historię zakładu i nowości techniczne.
 • Batorex sp. Z o.o.

  Handel wyrobami hutniczymi
  Przedsiębiorstwo jest spółką Huty "Batory" i sprzedaje w centrali zbytu stali produkcję huty oraz produkuje i sprzedaje narzędzia obróbki metalu. Na stronie oferta handlowa i produkcyjna.


:: Instytut Obróbki Skrawaniem ::

Opis:

IOS jest jednostką badawczo-rozwojową specjalizującą się w obróbce wiórowej, ściernej i erozyjnej oraz w metrologii technicznej, montażu i automatyzacji procesów wytwarzania; prace badawczo-rozwojowe i związane z nimi badania naukowe - inżynieria materiałów narzędziowych i powłok odpornych na zużywanie, rozwój procesów obróbki elektroerozyjnej i elektrochemicznej oraz obrabiarek erozyjnych, rozwój metod badań obrabiarek, narzędzi, oprzyrządowania i płynów technologicznych; oferta dla przemysłu w zakresie technologii obróbki materiałów.