Podobne strony

 • Pensjonat Augustyna w Jastarni

  pomorskie
  Słońce, plaża i windsurfing. Pokoje z widokiem na morze. Pierwsza strefa jodu. Rezerwacja via internet. Zaproszenie do wypoczynku na Półwyspie Helskim.
 • Wczasy nad morzem

  Serwisy informacyjne
  Informacja o pensjonatach i domach wczasowych na Półwyspie Helskim i w Jastrzębiej Górze.
 • Stacja Morska HEL Instytutu Oceanografii UG

  Szkoły morskie
  Adres i kontakt telefoniczny ze stacją na Helu.
 • Widok na morze on-line z okna OW Augustyna w Jastarni

  Webkamery
  Widok z okien w OW Augustyna w Jastarni. Kamera patrzy w kierunku południowo-zachodnim. Zdjęcie odświeżane jest codziennie, co 60 minut w ciągu dnia (w nocy widać tylko "ciemność").
 • Willa Ika

  Nad morzem
  Komfortowo urządzony, czynny przez cały rok pensjonat Ika położony jest 100 metrów od morza. Gospodarze pensjonatu zapraszając do swoich wygodnie urządzonych apartamentów, zapewniają kameralny nastrój, dużo wolnej przestrzeni, wysoki standard i atrakcyjne ceny (po sezonie duże obniżki cen). Strona w języku polskim, angielskim i niemieckim.


:: Internetowy Serwis Turystyki i Biznesu ::

Opis:

Serwis informacyjny, który na pewno zainteresuje turystów chcących odwiedzić którąś z miejscowości Półwyspu Helskiego (baza noclegowa, wycieczki, weekendy na Kaszubach, oferty dla grup zorganizowanych, zielone szkoły, kolonie, last minute). Serwis obejmuje również informacje z zakresu biznesu w regionie (handel, komputery i telekomunikacja, produkcja, rybołówstwo, usługi). Ponadto: aktualności, rezerwacja wczasów online, galerie zdjęć, mapy, filmy, darmowe ogłoszenia i wiele innych ciekawych wiadomości.