Podobne strony

 • Pracownia Kontroli i Utrzymania Jakości Kopernik

  Analityka i radiologia
  Pracownia radiologiczna działająca przy Szpitalu Specjalistycznym im. Kopernika zajmująca się pomiarami i szkoleniami dotyczącymi jakości w radiologii (diagnostyka rentgenowska); szkolenia fizyczne i projekty przepisów prawnych dla lekarzy radiologów.
 • Rzadkie przypadki w diagnostyce radiologicznej - dr med. Karol Całka

  Analityka i radiologia
  Lekarz pracujący w Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu prezentuje własne zbiory - tytuły i źródła artykułów na temat ciekawostek radiologicznych, omówienia przypadków opisanych w niektórych artykułach.
 • lek. med. Piotr Rapiejko

  Lekarze, gabinety
  Kierownik Ośrodka Badania Alergenów Środowiskowych w Warszawie pracujący w Klinice Otolaryngologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej, także w Poradni Alergologicznej CSK WAM oraz Poradni Alergologicznej CSK Akademii Medycznej; ponadto praca w Spółdzielni Pracy Specjalistów Rentgenologów - Gabinet Laryngolgiczno-Alergologiczny, członkostwo w kilku medycznych towarzystwach naukowych.
 • Piotr Fedyk - technik elektroradiologii

  Lekarze, gabinety
  Strona wrocławskiego radiologa jest poświecona zagadnieniom związanym z diagnostyką obrazową - informacje z dziedziny radiologii klasycznej, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, zasada ALARA dotycząca wydatków na utrzymanie jakości w zakładzie rentgenodiagnostyki.
 • dr n. med. Mieczysław Pasowicz

  Lekarze, gabinety
  Dyrektor Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II oraz kierownik Ośrodka Diagnostyki i Rehabilitacji Chorób Serca i Płuc, posiada specjalizację II stopnia z chorób wewnętrznych i radiodiagnostyki.


:: Vena - Pracownia Dokumentacji Medycznej ::

Opis:

Pracownia zajmująca się fotografią medyczną, reprodukcją fotograficzną, komputerową i radiologią stomatologiczną; wykonuje analizy komputerowe cefalogramów i modeli gipsowych szczęki i żuchwy, a także wydruki refleksyjne i transparentne (jako pomoc przy prezentacjach medycznych i naukowych); opis stosowanych technik; gabinet dentystyczny - usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetyki stomatologicznej.