Podobne strony

 • dieta optymalna

  Otyłość
  Zdrowe odżywianie się oraz dieta optymalna według zaleceń pana Jana Kwaśniewskiego. Na stronie można znaleźć dużo wiadomości i opisów produktów.
 • Informacje dla lekarzy: Edukacja pacjentów

  Otyłość
  Serwis dla chorych na cukrzycę. Oprócz różnych wiadomości i porad zawiera informacje na temat diety i odchudzania się.
 • Sanatorium Agat

  Sanatoria i uzdrowiska
  Ogólne informacje dotyczące ośrodka sanatoryjnego z Jeleniej Góry, który proponuje Ci swoje usługi w zakresie leczenia schorzeń narządu ruchu, schorzeń ginekologicznych, chorób nerek i dróg moczowych, rehabilitację po mastekomii. Atrakcyjność położenia ośrodka podkreśla bliskość Karkonoszy ze znanymi miejscowościami tj. Szklarska Poręba i Karpacz.
 • Hotel Włókniarz

  Sanatoria i uzdrowiska
  Hotel Włókniarz świadczy usługi w ramach kontaktu ze Śląską Kasą Chorych w zakresie: konsultacji specjalistycznych, zabiegów rehabilitacyjnych, zabiegów odchudzających. Dodatkowo ośrodek leczy zespoły bólowe kręgosłupa na tle zmian zwyrodnieniowych i dyskopatii, nerwobóle i migreny, urazy stawów obwodowych, ostrogi piętowe, powikłania po złamaniach, zespoły bólowe stawów obwodowych w przebiegu chorób reumatoidalnych, utrudniony zrost kostny i wady postawy. Strona zawiera wiele ciekawych informacji wraz z efektownymi zdjęciami.
 • ENPOL Sp. z o.o.

  Sprzęt medyczny
  Firma oferuje: aparaturę elektrodiagostyczną , aparaturę elektromedyczną i sprzęt do rehabilitacji, fizjoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, aparaturę elektrodiagnostyczną do elektronystagmografii, videonystagmografii, aparaturę dopplerowską do przepływów śródczaszkowych i pozaczaszkowych oraz monitorowania operacyjnego; pełną gamę nici chirurgicznych.


:: Ośrodek Odnowy Biologicznej Feniks ::

Nasza ocena:
Adres: http://oob-feniks.home.pl


Opis:

Ośrodek w Nałęczowie świadczący usługi w zakresie medycyny estetycznej - połączenie zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych, rewitalizacji skóry twarzy i całego ciała z wypoczynkiem w korzystnych warunkach mikroklimatycznych; nieco wiadomości o hydroterapii, tlenoterapii, witaminach i algach, przebieg zabiegów, kilka obrazów przedstawiających Nałęczów.