Podobne strony

 • Infelmark

  Sprzęt medyczny
  Przedstawiamy Państwu nową metodę zastosowania tradycyjnej chińskiej akupunktury, poprzez zastąpienie wkłuwania tradycyjnych igieł przepływem impulsu elektrycznego przez skórę i punkt akupunkturowy.
 • Akupunktura Chiropraktyka

  Medycyna niekonwencjonalna
  Henryk Dyczek - Dyplomowany Akupunkturzysta i Chiropraktyk zrzeszony w Polskim Towarzystwie Medycyny Manualnej, poleca swoje usługi.
 • Kolmio Kiełkowscy

  Medycyna niekonwencjonalna
  Firma zajmuje się zastosowaniem elektroniki w medycynie niekonwencjonalnej, przede wszystkim w akupunkturze. Proponuje doskonałe przyrządy do elektroakupunktury, zarówno indywidualnie jak i profesjonalnej oraz lasery do biostymulacji. Oferta wydawnictw o tej tematyce.
 • Piokal

  Medycyna niekonwencjonalna
  Strona firmy PIOKAL, wyłącznego producenta znanych na całym świecie biostymulatorów PIOKAL opracowanych przez prof. dr Kazimierza Piotrowicza.
 • Dobry Pasterz - ksiądz online

  Inne
  Na stronie znajdziesz teksty modlitw (możesz ich też wysłuchać), medytacji i rozmyślań, odnośniki do stron o tematyce kościelnej z Polski i Katowic oraz wziąć udział w dyskusji. Jeżeli masz jakiś problem i chciałbyś otrzymać radę od duszpasterza możesz skorzystać z umieszczonego na stronach serwisu formularza. Strona w języku polskim, niemieckim i angielskim.


:: Marek Mazurkiewicz ::

Nasza ocena:
Adres: http://republika.pl/emem/


Opis:

Rebirther Fundacji Rebirthing Poland, dyplomowany Regreser i terapeuta Reiki przedstawia efekty stosowania rebirthingu, regresingu oraz Reiki.