Podobne strony

 • Infelmark

  Sprzęt medyczny
  Przedstawiamy Państwu nową metodę zastosowania tradycyjnej chińskiej akupunktury, poprzez zastąpienie wkłuwania tradycyjnych igieł przepływem impulsu elektrycznego przez skórę i punkt akupunkturowy.
 • Niekonwencjonalne sposoby leczenia

  Medycyna niekonwencjonalna
  Doskonała strona dla tych, którzy chcą poczytać o różnych rodzajach medycyny niekonwencjonalnej.
 • KOMED

  Medycyna niekonwencjonalna
  Strona przychodni założonej przez Maję Błaszczyszyn - biochemika, analityka medycznego, bioterapeutę, publicystkę i tłumacza.
 • Zdrowie

  Serwisy informacyjne
  Na stronach serwisu poświęconego zdrowiu znajdziesz duzo cennych i interesujacych porad i nowinek medycznych, które pomogą Ci zdrowo i bezpiecznie żyć. Zbliża się pora wakacji i wyjazdów, jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zdrowo przetrwać ten okres by móc w pełni rozkoszować się swoim wypoczynkiem przeczytaj wakacyjne porady.Ponadto dla tych, którzy interesują się medycyną niekonwencjonalną serwis zawiera dokładne opracowania poszczególnych niekonwencjonalnych metod leczenia.
 • Akupunktura

  Medycyna niekonwencjonalna
  Strona poświęcona akupunkturze - wywądzącej się ze starożytnych Chin metody leczenia, która polega na regulacji qi w organiźmie przy pomocy wbijania specjalnych igieł w punkty na skórze. Znajdziemy tutaj także wskazania lecznicze oraz zapoznamy się z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.


:: Akupunktura Chiropraktyka ::

Opis:

Henryk Dyczek - Dyplomowany Akupunkturzysta i Chiropraktyk zrzeszony w Polskim Towarzystwie Medycyny Manualnej, poleca swoje usługi.