Podobne strony

 • Pomoc Kubie

  Pomoc chorym
  Strona poświęcona chłopcu cierpiącemu na białaczkę limfoblastyczną - konieczna jest operacja przeszczepu szpiku kostnego, badania i późniejsza rehabilitacja. Jest to apel o wsparcie finansowe oraz inną pomoc (informowanie chętnych do ofiarowania jakiejś kwoty), a także podziękowania dla dotychczasowych darczyńców.
 • Krajowy Bank Dawców Szpiku

  Pomoc chorym
  Bank dawców szpiku i komórek pnia układu krwiotwórczego przedstawia swój personel oraz działalność w zakresie koordynacji przeszczepów od dawców niespokrewnionych, standaryzacji metod doboru tkankowego, naboru ochotniczych dawców, współpraca z placówkami medycznymi, informacje dla potencjalnych dawców oraz lekarzy.
 • Białaczka - Bartek

  Pomoc chorym
  Strona poświęcona operacji Bartka Żbikowskiego - przeszczep własnego szpiku (autologiczny); stan chłopca po operacji, podziękowania dla sponsorów i donatorów.
 • Kornelia i Pawełek

  Pomoc chorym
  Strona zawiera prośbę o wsparcie na leczenie rodzeństwa dotkniętego padaczką i porażeniem mózgowym; dotychczasowe orzeczenia lekarskie, potrzeby związane z terapią w Europie Zachodniej lub USA.
 • Serwis pomocy - BiT Studio

  Pomoc chorym
  Serwis poświęcony niesieniu pomocy chorym dzieciom - apele o wsparcie finansowe leczenia, operacji, zabiegów i rehabilitacji małych pacjentów, których rodzin nie stać na ogromne wydatki z tym związane; adresy organizacji udzielających pomocy, podziękowania rodziców, informacje prawne o odliczeniach darowizn od podatków.


:: SOS - Pomóżmy Ani ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ariadna.pl/aniac

Kategorie:

Opis:

Strona zawiera apel państwa Strzeleckich o pomoc 14-letniej córce, która jest nieuleczalnie chora na cukrzycę insulinozależną; opis przebiegu choroby oraz koniecznego sprzętu - pompa insulinowa podskórna; ponadto na stronie oferta sprzętu medycznego firmy ?b??

Słowa kluczowe: