Podobne strony

 • Pomoc Kubie

  Pomoc chorym
  Strona poświęcona chłopcu cierpiącemu na białaczkę limfoblastyczną - konieczna jest operacja przeszczepu szpiku kostnego, badania i późniejsza rehabilitacja. Jest to apel o wsparcie finansowe oraz inną pomoc (informowanie chętnych do ofiarowania jakiejś kwoty), a także podziękowania dla dotychczasowych darczyńców.
 • Szukam pomocy - Paweł Woźniak

  Apele o pomoc
  Żołnierz 49 Pułku Śmigłowców Bojowych w Pruszczu Gdańskim, u którego wykryto przewlekłą białaczkę szpikową; konieczny przeszczep szpiku kostnego od dawcy nie spokrewnionego - prośba o finansowe wsparcie przeszczepu i rehabilitacji.
 • Krajowy Bank Dawców Szpiku

  Pomoc chorym
  Bank dawców szpiku i komórek pnia układu krwiotwórczego przedstawia swój personel oraz działalność w zakresie koordynacji przeszczepów od dawców niespokrewnionych, standaryzacji metod doboru tkankowego, naboru ochotniczych dawców, współpraca z placówkami medycznymi, informacje dla potencjalnych dawców oraz lekarzy.
 • Fundacja Profilaktyki i Leczenia Chorób Krwi im. Profesora Juliana Aleksandrowicza

  Organizacje charytatywne
  Fundacja zostala zalozona w celu wspomozenia rozwoju badan nad patogeneza i zapobieganiem nowotworowym chorobom krwi, jako kontynuacja naukowej i spolecznej dzialalnosci Profesora Juliana Aleksandrowicza.
 • Schering

  Produkcja leków
  Na stronie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące firmy farmaceutycznej. Możesz również zapoznać się z ofertą leków, informacjami skierowanymi do potencjalnych pacjentów z zakresu nowoczesnej radiologii i ultrasonografii, antykoncepcji, menopauzy, onkologii, hematologii i dermatologii.


:: Białaczka - Bartek ::

Opis:

Strona poświęcona operacji Bartka Żbikowskiego - przeszczep własnego szpiku (autologiczny); stan chłopca po operacji, podziękowania dla sponsorów i donatorów.

Słowa kluczowe: