Podobne strony

 • Katedra Zoologii i Ekologii AR we Wrocławiu

  Zoologia
  Prezentacja pracowników i struktury Katedry, działalności dydaktycznej i badawczej (systematyka wybranych grup zwierząt, szczególnie roztoczy i muchówek - rodziny Ephydridae, Heleomyzidae, a także ekologia ssaków, szczególnie nietoperzy), funkcjonowania Pracowni Mikroskopii Elektronowej .
 • Pracownia Mikroskopii Elektronowej SGGW

  Nauki rolnicze
  Strona poświęcona działalności Pracowni, omawia zasady korzystania z jej zasobów, posiadany sprzęt, osiągnięcia - rozpoznanie pewnych gatunków bakterii i wirusów, mechanizmu rozprzestreniania się grzybów oraz badanie hormonów w łożysku.
 • Varimex

  Sprzęt medyczny
  Firma oferuje sprzęt medyczny i laboratoryjny, lekarstwa i materiały medyczne w tym: stoły i lampy operacyjne, lancetrony, mikroskopy, instrumenty chirurgiczne, ginekologiczne, stomatologiczne i weterynaryjne, filmy rtg, igły i strzykawki, zęby sztuczne, worki kolostomijne i ileostomijne, pojemniki do przechowywania krwi, meble szpitalne i laboratoryjne.
 • Himpol

  Sprzęt
  Oferuje lornetki, teleskopy, lunety, obiektywy fotograficzne, aparaty fotograficzne oraz mikroskopy.
 • Prywatna Praktyka Stomatologiczna i Chirurgiczna, Danuta i Roman Borczyk S.C.

  Stomatologia
  Na stronie znajdziesz informacje dotyczące zakresu usług, problemów związanych z zębami, paradontozą i ubytkami, a skierowane do pacjentów oraz porady i wykłady dla lekarzy.


:: InLab ::

Opis:

Biuro Techniczno-Handlowe oferuje: rejestratory instrumentalne, rejestratory telekomunikacyjne, mikroskopy, instrumenty pomiarowe, analizatory obrazu (komputerowe) typu CITOVISION, do badań cytogenetycznych.