Podobne strony

 • Zakład Optyki Nieliniowej UAM w Poznaniu

  Optyka
  Anglojęzyczna prezentacja historii i pracowników Zakładu, publikacji, grantów, organizowanych seminariów, badań naukowych (jonizacja laserowa, dynamika molekularna, faza optyczna, teoria multifotonów i inne).
 • SOLARIS LASER S.A.

  Elektronika przemysłowa
  Firma oferuje kompleksowe usługi i profesjonalną współpracę w zakresie dostarczenia maszyn do laserowego znakowania, grawerowania, zdobienia i cięcia.
 • KOLT S.A.

  Części i podzespoły elektroniczne
  Firma oferuje lasery do zastosowania w wielu dziedzinach, także kable specjalne dla wojska, trenażery strzeleckie, meble biurowe, komputery.
 • SOLARIS OPTICS S.A.

  Części i podzespoły elektroniczne
  Producent specjalizujący się w produkcji jednostkowej oraz w seryjnej elementów i podzespołów optycznych dla techniki laserowej oraz modulatorów elektrooptycznych.
 • V Szkoła i Sympozjum ISSRNS 2000

  Wydarzenia naukowe
  V Międzynarodowa Szkoła i Sympozjum poświęcone promieniowaniu synchrotronowemu odbędzie się w dniach 12-17 czerwca 2000 w Ustroniu-Jaszowcu; uczestnicy, tematy ich wystąpień, informacje organizacyjne, możliwość zgłaszania uczestnictwa, tematyka - promieniowanie i różne jego źródła, zastosowanie promieniowania synchrotronicznego (fizyka, chemia, materiałoznawstwo, biologia molekularna, biomedycyna) (strona w języku angielskim).


:: Laserinstruments Sp. z o.o. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.fp.com.pl/lctl

Kategorie:

Opis:

Firma produkuje następujące urządzenia medyczne: lasery (dla każdej specjalności medyczne), aparaty do fizykoterapii, aparaty do koagulacji.