Podobne strony

 • Profesor Mirosław Szmidt

  Lekarze, gabinety
  Specjalista chorób wewnętrznych i alergologii prowadzący prywatną praktykę lekarską - gabinet internistyczno-alergologiczny w Łodzi.
 • dr n.med. Andrzej Chciałowski

  Lekarze, gabinety
  Warszawski specjalista chorób wewnętrznych, pneumonologii i alergologii, pracujący jako adiunkt II Kliniki Chorób Wewnętrznych i Pneumonologii Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie, informuje o prowadzonej przez siebie prywatnej praktyce lekarskiej w Warszawie i Garwolinie.
 • Dr n. med. Andrzej Dąbrowski

  Lekarze, gabinety
  Wizytówka warszawskiego lekarza - specjalisty chorób wewnętrznych, chorób płuc, alergologii pracującego w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Pneumonologii Akademii Medycznej w Warszawie.
 • dr n. med. Paweł Maleszka - Malbad

  Lekarze, gabinety
  Specjalista chorób płuc, chorób wewnętrznych oraz alergologii przedstawia swój gabinet lekarski "Malbad" prowadzący usługi medyczne i diagnostyczne - spirometria, EKG, badania krwi.
 • dr n. med. Zbigniew Bartuzi

  Lekarze, gabinety
  Specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterolog pracujący jako ordynator w Katedrze i Klinice Alergologii i Chorób Wewnętrznych oraz adiunkt Akademii Medycznej w Bydgoszczy informuje o prowadzonej praktyce prywatnej oraz odsyła do wybranych zasobów medycznych Internetu.


:: Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Pneumonologii AM w Warszawie ::

Opis:

Jednostka organizacyjna w strukturze Akademii Medycznej prowadząca Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny AM przedstawia swój personel dydaktyczny i medyczny, informacje dla studentów, prowadzone tradycyjnie zajęcia w ramach "Szkoły dla chorych na Astmę", pracowników i działalność poszczególnych pracowni (bronchoskopia, polisomnografia, choroby opłucnej, układ oddechowy, astma).

Słowa kluczowe: