Podobne strony

 • Wydział Lekarski AMG

  Nauki medyczne
  Witryna prezentuje osiągnięcia, działalność dydaktyczną oraz projekty badawcze poszczególnych klinik, pracowni, zakładów oraz jednostek pozainstytutowych, ich grono naukowe, najnowsze publikacje.
 • Zdrowie

  Serwisy informacyjne
  Serwis informacyjny poświęcony zdrowiu, opracowywany przez lekarzy. Codziennie nowe wiadomości. Anatomia człowieka, encyklopedia badań, chorób i leków. Ponadto największe osiągnięcia współczesnej medycyny, jak być zdrowym, przegląd prasy, książek i serwisów internetowych o zdrowiu.
 • Uzdrowisko Nałęczów

  Sanatoria i uzdrowiska
  Dzięki tej stronie dowiesz się o Nałęczowie oraz tym co może Ci on zaproponować jako Uzdrowisko, czyli pełnoprofilową bazę zabiegów balneologicznych: kąpiele CO2, kąpiele perełkowe, natryski (biczowe, wachlarzowe, płaszczowe), masaże podwodne, masaże wirowe kończyn, ciepłolecznictwo, inhalacje indywidualne. Znakomitym uzupełnieniem zabiegów balneologicznych jest fizykoterapia, a więc zabiegi "suche": elektro- i światłolecznictwo oraz masaż klasyczny.
 • SERCE-L

  Listy dyskusyjne
  Lista dyskusyjna na tematy medyczne związane z sercem, gdzie na bieżąco można wymieniać informacje między uczestnikami, zasięgać opinii lekarzy, wyjaśniać wątpliwości związane ze swoim stanem zdrowia. Na stronie dostępne jest również archiwum listy.
 • Pracownia Holtera - Dariusz Łuczak

  Placówki, instytuty itp.
  Prywatna strona pracownika laboratorium należącego do Narodowego Instytutu Kardiologii - prezentacja nowoczesnego sprzętu na wyposażeniu pracowni, teksty (m.in. z prasy) na temat stosowania różnych leków i metod diagnostycznych, porównanie efektywności badań holterowskich z innymi technikami diagnostycznymi (strona w języku angielskim - po polsku informacje o personelu pracowni oraz badaniach chorych z chorobą wieńcową i zawałem serca w celu oceny zaburzeń rytmu serca i niedokrwienia).


:: Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Kardiologii AM w Warszawie ::

Opis:

Witryna prezentuje personel, wyposażenie i zasady przyjmowania pacjentów do Kliniki, udział w międzynarodowych badaniach wieloośrodkowych GUSTO I, GUSTO III, COBALT, ASSENT, SWORD, CIBIS, CIBIS II, badania prowadzone w poszczególnych pracowniach Katedry i Kliniki w strukturze Akademii Medycznej w Warszawie.

Słowa kluczowe: