Podobne strony

 • ZETO Bydgoszcz S.A.

  Dla przedsiębiorstw
  Witryna internetowa prezentuje ofertę ZETO Bydgoszcz dotyczącą systemów aplikacyjnych wspomagających pracę przedsiębiorstwa. Ponadto firma jest autoryzowanym partnerem Novella, projektuje i instaluje lokalne sieci komputerowych oraz konfiguruje i serwisuje sieci Novella. W ofercie firmy znajdziemy również sprzęt i akcesoria komputerowe oraz oprogramowanie, a także ofertę dotyczącą szkoleń i kursów komputerowych.
 • Tytan S.A.

  Dla przedsiębiorstw
  Strona internetowa firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu komputerowego, drukarek, zasilaczy UPS, akcesoriów, projektowaniem i wykonywaniem lokalnych sieci komputerowych, tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania ewidencyjnego i bilingowego dla branży komunalnej, programów paszportyzacji i planowania w dziale głównego energetyka, programu inkasenckiego, obsługi zbytu wody. Na stronie szczegółowa oferta i dane teleadresowe firmy.
 • Darpol s.c.

  Sieci i okablowanie
  Głównym profilem firmy jest kompleksowa obsługa informatyczna przedsiębiorstw i instytucji publicznych, wykonawstwo i instalacja sieci w oparciu o okablowanie strukturalne firm BELDEN, LEGRAND, PANDUIT, rozwiązania sprzętowe firm 3COM, INTEL, KYE GENIUS i oprogramowanie firm MICROSOFT i NOVELL. Firma instaluje również centrale telefoniczne firmy DIGITEX oraz jest autoryzowanym dealerem firmy JTT S.A. i dostawcą komputerów ADAX. Na stronie cennik usług i sprzętu, dane teleadresowe i mapka z planem dojazdu.
 • Comar Land s.c.

  Dystrybutorzy sprzętu
  Zestawy komputerowe, akcesoria i podzespoły komputerowe, a także oprogramowanie to oferta handlowa firmy ComarLand. Na stronie szczegółowe informacje handlowe oraz adresy salonów sprzedaży z mapkami dojazdu.
 • Computer 2000 Polska Sp. z o.o.

  Dystrybutorzy sprzętu
  Computer 2000 jest dystrybutorem sprzętu komputerowego kilkudziesięciu czołowych firm z branży komputerowej. Na stronie znajdziemy informacje dla partnerów handlowych oraz aktualności z życia firmy.


:: JTT Computer S.A. ::

Opis:

Serwis informacyjny JTT zawiera wszelkie informacje o firmie i jej strukturze, profilu jej działalności, opisy niektórych produktów dostępnych w placówkach JTT, informacje o udzielanych gwarancjach, a także szereg statystyk, listę oddziałów i partnerów handlowych.