Podobne strony

 • TEST System s.c. Systemy I Sieci Komputerowe

  Usługi integracyjne
  Strona firmy specjalizującej się w integracji systemów informatycznych, której oferta obejmuje różnorodne zagadnienia od doradztwa, poprzez dostawę sprzętu i peryferiów komputerowych, wykonywanie sieci strukturalnych, aż po profesjonalne wdrożenia, szkolenia oraz stałą opiekę informatyczną i serwisową. Zamieszczono informacje o oferowanych programach i usługach, współpracujących firmach, a także referencje.
 • Magma

  Dystrybutorzy sprzętu
  Strona firmy zajmującej się dystrybucja sprzętu komputerowego. Zamieszczono cenniki, można znaleźć multimedialne upominki oraz bramki do wysyłania SMS-ów.
 • Vector Computers

  Dystrybutorzy sprzętu
  Firma zajmuje się zarówno sprzedażą detaliczną jak i kompleksową obsługą firm polegającą zarówno na projektowaniu sieci lokalnych, integrację sieci oraz dostarczaniu sprzętu. Na stronie można zapoznać się z jej najświeższą ofertą.
 • JTT Computer S.A.

  Dystrybutorzy sprzętu
  Serwis informacyjny JTT zawiera wszelkie informacje o firmie i jej strukturze, profilu jej działalności, opisy niektórych produktów dostępnych w placówkach JTT, informacje o udzielanych gwarancjach, a także szereg statystyk, listę oddziałów i partnerów handlowych.
 • ZETO Bydgoszcz S.A.

  Dla przedsiębiorstw
  Witryna internetowa prezentuje ofertę ZETO Bydgoszcz dotyczącą systemów aplikacyjnych wspomagających pracę przedsiębiorstwa. Ponadto firma jest autoryzowanym partnerem Novella, projektuje i instaluje lokalne sieci komputerowych oraz konfiguruje i serwisuje sieci Novella. W ofercie firmy znajdziemy również sprzęt i akcesoria komputerowe oraz oprogramowanie, a także ofertę dotyczącą szkoleń i kursów komputerowych.


:: Tytan S.A. ::

Opis:

Strona internetowa firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu komputerowego, drukarek, zasilaczy UPS, akcesoriów, projektowaniem i wykonywaniem lokalnych sieci komputerowych, tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania ewidencyjnego i bilingowego dla branży komunalnej, programów paszportyzacji i planowania w dziale głównego energetyka, programu inkasenckiego, obsługi zbytu wody. Na stronie szczegółowa oferta i dane teleadresowe firmy.