Podobne strony

 • DIR

  Sieci i okablowanie
  DIR jest dostawcą sprzętu i systemów sieciowych, systemów okablowania strukturalnego dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Na stronie znajdziemy informacje dla partnerów handlowych firmy.
 • Assmann Electronic Sp. z o.o.

  Sieci i okablowanie
  W chwili obecnej firma oferuje akcesoria PC (przełączniki transmisji, konwertery, splitery, kable komputerowe, adaptery, głośniki, mikrofony), komponenty dla elektroniki (złącza Multiflex, podstawki precyzyjne, listwy pinowe, złącza wysoko-prądowe, opaski kablowe, elementy mocujące z tworzyw sztucznych), systemy sieciowe (karty sieciowe, koncentratory, przełączniki, routery, testery okablowania, analizatory protokołów, okablowanie strukturalne), produkty ISDN (centralki ISDN, karty ISDN, telefony ISDN). Na stronie znajdziemy katalog produktów, informacje o firmie oraz dane teleadresowe.
 • Acco Polska Sp. z o.o.

  Dystrybutorzy sprzętu
  ACCO Polska jest reprezentantem w Polsce koncernu Acco World produkujących materiały biurowe. Oferta firmy obejmuje towary począwszy od akcesoriów komputerowych (myszy, trackballe, podkładki, torby na laptopy, joysticki i gamepady) aż po meble. Na stronie znajdziemy dane teleadresowe firmy, informacje o proponowanych nowościach, prezentacje proponowanych produktów wraz z fotografiami oraz listę oddziałów na terenie naszego kraju.
 • Ar-Wal s.c.

  Dystrybutorzy hurtowi
  Witryna internetowa przedsiębiorstwa prowadzącego sprzedaż sprzętu i akcesoriów komputerowych. Na stronie znajdziemy ofertę handlową firmy, dane teleadresowe oraz informacje o promocjach.
 • SolTech Service - Telecom

  Firmy wg branży
  Firma oferuje systemy zasilania autonomicznego z magazynami energii. Zestawy fotowoltaiczne off-grid z akumulatorami, w których gromadzona jest energia elektryczna przeznaczone do zasilania oświetlenia i oznakowania drogowego, systemów telekomunikacyjnych i bezpieczeństwa w miejscach bez dostępu do sieci energetycznej lub gdy decydujące są bezpieczeństwo i niezależność zasilania. Firma jest dystrybutorem urządzeń renomowanych producentów takich jak między innymi Victron Energy i Morningstar Inco


:: Jarex Elektronik ::

Opis:

Jarex Elektronik oferuje systemy okablowania strukturalnego, akcesoria do sieci komputerowych, osprzęt światłowodowy, listwy elektroinstalacyjne, kart sieciowe i koncentratory, kable komputerowe oraz złącza elektroniczne. Na stronie znajdziemy aktualną ofertę handlową i szkoleniową firmy. Z poziomu strony mamy również możliwość subskrybowania cennika lub zamówienia folderów reklamowych.