Podobne strony

 • Powiat Żnin

  Żnin
  Strona powiatu położonego w południowo - zachodniej części województwa kujawsko - pomorskiego. Znajdziesz tutaj między innymi dane o jego władzach, gospodarce oraz historii. W dziale Kultura zamieszczono informacje o zabytkach okolicy, wraz z aktualnymi wystawami oraz godzinami zwiedzania. Walory przyrodnicze powiatu żnińskiego - jeziora, lasy, rezerwaty przyrody, liczne zabytki, muzea, żywy ciągle folklor ludowy ściągają na teren powiatu wielu turystów. Dlatego też zaplecze noclegowe jest obficie wyposażone w hotele, ośrodki wypoczynkowe oraz gospodarstwa turystyczne. Ze względu na to, iż okolica jest zasobna w rzeki, stawy i jeziora są tutaj idealne warunki do połowu ryb.
 • Gmina Gorzyce

  Gorzyce
  Na stronie nadolziańskiej miejscowości można znaleźć informacje o lokalnych władzach, opisy poszczególnych sołectw, miejscowych instytucji, inicjatyw kulturalnych. Zamieszczono także galerię ze zdjęciami najpiękniejszych zakątków okolicy.
 • Ustronie morskie

  Firmy wg branży
  Burco Development to ceniony inwestor mający na swoim koncie wiele udanych inwestycji mieszkaniowych. Teraz oferujemy Państwu możliwość zamieszkania w pięknych nadmorskich miejscowościach: Rogowo i Ustronie Morskie. To świetna lokalizacja dla osób aktywnych i ceniących sobie czyste powietrze i spokojną okolice. Dużo zieleni działa kojąco na nerwy, a piękne tereny zachęcają do długich spacerów z całą rodziną. To również wspaniałe miejsce dla dzieci, które docenią liczne place zabaw.


:: Zakład Mechanizacji Leśnictwa SGGW ::

Opis:

Strona zawiera informacje o kierownictwie Zakładu, jego działalności dydaktycznej i badawczej (opracowania konstrukcyjne i badania nowych maszyn leśnych, badania procesów technologicznych przy zastosowaniu nowych maszyn i urządzeń leśnych); krótki rys historyczny, działalność Pracowni Terenowej Badania Maszyn Leśnych zlokalizowanej w Leśnym Zakładzie Doświadczalnym w Rogowie..