Podobne strony

 • Szkółka Drzew i Krzewów "Kulas"

  Rośliny i nasiona
  Witryna stworzona przez szkółkę oferującą drzewa i krzewy liściaste, iglaste (także alejowe). Na stronie prezentacja asortymentu, historii szkółki, nowości oraz porady dotyczące pielęgnacji drzew i krzewów.
 • Skup-Sprzedaż PRONiZ

  Rośliny i nasiona
  Oferta handlowa firmy prowadzonej przez Marka Lewandowskiego. Firma, której przewodzi zajmuje się sprzedażą i skupem surowca zielarskiego (dziurawiec, ruta, kasztanowiec, arcydzięgiel, mniszek, prawoślaz), nasion (babka, cząber, dziurawiec, koper, kozłek, lubczyk i wiele innych) oraz kwiatów.
 • Kronen

  Rośliny i nasiona
  Firma Kronen jest znanym w świecie rolnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją ziemi, nawozów, torfów i substratów rolnych. Firma prowadzi aktywną politykę marketingową o czym świadczyć mogą uczestnictwa w targach i nagrody otrzymane przez tę firmę.
 • Przedsiębiorstwo Nasienne "Rolnas" Sp.z o.o

  Rośliny i nasiona
  Misją przedsiębiorstwa Nasiennego "Rolnas" jest produkcja i obrót nasionami rolniczymi i ogrodniczymi (zboża jare, ozime, kukurydza, rośliny okopowe, rośliny motylkowe grubonasienne i drobnonasienne i rośliny oleiste) oraz środkami ochrony roślin i nawozami. Poza tym firma handluje wysokiej jakości mieszankami traw trawnikowych, pastwiskowych i łąkowych.
 • Architektura Krajobrazu AKME

  Rośliny i nasiona
  Witryna firmy świadczącej usługi projektowania, zakładania oraz pielęgnacji ogrodów przydomowych, reprezentacyjnych, zimowych, ogródków przy kawiarniach, oczek wodnych i architektury ogrodowej. Ponadto firma prowadzi inwentaryzację, projektowanie i pielęgnację parków i terenów zieleni oraz sprzedaje rośliny ze szkółki roślin ozdobnych.


:: Bakor International Ltd.-Sp. z o.o ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bakor.com.pl

Kategorie:

Opis:

Bakor Ltd. prowadzi hydroponiczną uprawę cykorii. Rośliny uprawiane w tej firmie należą do najzdrowszych ze względu na nowoczesny system uprawy.

Słowa kluczowe: