Podobne strony

 • KGB Killers from Gate of Blood

  Klany
  Strona poświęcona grze Diablo, prezentująca Klan KGB Killers from Gate of Blood. Na stronie Klanowicze, punktacja i listy gończe. Można wstąpić do klanu KGB
 • Vampires - Klan Diablo II

  Klany
  Na tej stronie klanowej oprócz postawowych informacji o klanie Krwiopijców (postacie Closed) znajdziesz najnowszy patch do Diablo II, a w dziale Bazar możesz zamieścić ogłoszenie dotyczące zakupu, sprzedaży lub wymiany jakiegoś przedmiotu.
 • Sanktuarium

  Diablo
  Bardzo rozbudowana strona poświęcona Diablo II. Znajdziesz tu informacje zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.
 • Knights of Salvation - Rycerze Zbawienia - KoSiarze

  Klany
  Strona klanu Knights of Salvation. Należący do niego członkowie grają postaciami Closed na serwerze (realmie) Europe, oraz postaciami Open na innych serwerach (w innych realmach).
 • Long Swords of Destiny

  Klany
  Zrzeszenie graczy internetowych Diablo II, grających postaciami typu Closed w Realmie Europe. Strona oprócz podstawowych informacji klanowych, zawiera dział Bibloteczka, gdzie znajdziesz gazetkę klanową traktującą nie tylko o Diablo II, ale także o innych tematach związanych z fantastyką.


Tu jesteś » Strona główna » Gry » Wedłud nazwy » D » Diablo » Klany

:: Zakon Ognistego Miecza ::

Nasza ocena:
Adres: http://republika.pl/raven22/

Kategorie:

Opis:

Zakon Ognistego Miecza to jeden z klanów. Na jego stronie możemy stać się jednym z jego członków, zapoznać się z kodeksem zakonu, dowiedzieć o stopniach wtajemniczenia, prowadzonych wojnach i sojuszach, wziąć udział w obradach zakonu oraz przeczytać opowiadania członków.