Podobne strony

 • Madix - ekskluzywne łazienki

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma sprzedaje szeroki asortyment armatury łazienkowej i osprzętu sanitarnego. Na stronie informacje o producentach i produktach, sieci dystrybucyjnej oraz dane adresowe.
 • MEGRES

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo zaopatruje instytucje, urzędy, obiekty użyteczności publicznej w kompletne zestawy łazienkowe i instalacje sanitarne. Na stronie informacje o realizacjach, systemie niewidocznego mocowania płyt elewacyjnych z gresu, oferta dla producentów.
 • POLCOMPLEX

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka specjalizuje się w dostawach materiałów, urządzeń na potrzeby budowy i bieżącego utrzymania zewnętrznych sieci wodociągowo-kanalizacyjnych. W witrynie lista artykułów w sprzedaży.
 • BAKAMA

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Hurtownia materiałów instalacyjnych, wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Na stronie dane adresowe oddziałów, oferta uslug. Firma montuje i serwisuje zakupione produkty.
 • Akcjum

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Importer i dystrybutor urządzeń i akcesoriów łazienek, toalet i pomieszczeń sanitarnych dla osób niepełnosprawnych. Firma zapewnia montaż i transport, posiada też certyfikaty ISO. Na stronie w opcji dwujęzycznej obszerna lista referencyjna, katalog wyrobów i adresy kontaktowe.


:: ACQUAstyle ::

Opis:

Zakład oferuje w sprzedaży armaturę łazienkową i instalacyjną. Strona firmowa przedstawia partnerów handlowych, których produktami posługuje się przedsiębiorstwo, adres kontaktowy.