Podobne strony

 • Instytut Inżynierii Środowiska AR we Wrocławiu

  Nauki rolnicze
  Przedstawienie pracowników Instytutu, działalności naukowo - badawczej w zakresie budownictwa wodnego i rolniczego oraz odpadów, współpracy z zagranicznymi placówkami naukowo - badawczymi; struktura Instytutu (Zakład Geotechniki i Wód Podziemnych, Zakład Inżynierii Wodnej i Hydrotransportu, Zakład Hydrologii i Gospodarki Wodnej, Zakład Mechaniki i Konstrukcji Inżynierskich, Laboratorium Geotechniczne, Laboratorium Technologii Betonów i Wytrzymalości Materiałów, Laboratorium Wodne), tematyka działalności poszczególnych jednostek organizacyjnych.
 • POLIMEX

  Transport
  Lista produktów firmy z zakresu: ceramika budowlana, izolacje budowlane i pokrycia dachowe, stolarka budowlana, system rynnowy PCV "Gamrat", rury kanalizacyjne i węże przemysłowe, fugi, kleje, zaprawy i tynki mineralne, system suchej zabudowy wnętrz, nawozy. Oferta współpracy w transporcie międzynarodowym oraz krajowym, usługi koparko-ładowarką i ciągnikiem rolniczym.
 • Ekobet Siekierki

  Odpady
  Strona firmy Ekobet-Siekierki. Firmy świadczy usługi w zakresie zagospodarowania odpadów przemysłowych oraz sprzedaży cementu. Witryna zawiera cenniki, zakres usług, info o firmie.
 • Sil Mas

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedstawiciel handlowy producenta pianek poliuretanowych, silikonów budowlanych i sanitarnych. Również mas uszczelniających, foli ochronnych, lakierów, narzędzi pomocniczych oraz taśm do podłóg i antyrysowych.
 • Dreibond

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka sprzedaje systemy klejowe o różnych zastosowaniach. Proponuje zestawy do montażu instalacji kanalizacyjnych, c.o. i wodnych. Także instalacji gazowych i grzewczych. Oferuje uszczelnienia i kleje w konstrukcjach maszyn i silników oraz specjalistyczne np. dla powierzchni trudnosklejalnych.


:: PREFBET ::

Opis:

Zakład produkuje beton komórkowy. Na stronach internetu dane techniczne, porównanie z innymi materiałami konstrukcyjnymi, cenniki i adresy kontaktowe.

Słowa kluczowe: