Podobne strony

 • Katedra Planowania i Urządzania Terenów Wiejskich AR we Wrocławiu

  Nauki rolnicze
  Witryna przedstawia kierownictwo, pracowników, zakres działalności naukowo-badawczej (m.in systemy informatyczne i projektowe dla potrzeb planowania przestrzennego i urządzania rolniczej przestrzeni produkcyjnej, metody ustalania zapotrzebowania na prace urządzenioworolne na obszarach o dominującej funkcji rolniczej, wielofunkcyjne zagospodarowanie obszarów wiejskich), działalność Podyplomowego Studium „Wycena Nieruchomości"; w ofercie algorytmy i oprogramowanie w zakresie prac planistycznych, urządzenioworolnych i geodezyjnych, technologie tworzenia systemu informacji terenowej (kataster gruntów i budynków, obiektowa mapa numeryczna).
 • Westel

  Naprawa, serwis
  Firma zajmuje się serwisem elektronicznym - od elektroniki i tak zwanego gospodarstwa domowego do elektroniki specjalistycznej i przemysłowej. Wykonywanie projektów nietypowych urządzeń elektronicznych jak i same urządzenia.
 • MIKSTER

  Apartura pomiarowa
  Producent sterowników mikroprocesorowych mających zastosowanie w przemyśle mięsnym. W ofercie znajdują się rejestratory cyfrowe, czujniki wilgotności, sterowniki programowalne. Kompleksowe usługi projektowe , kompletacja oraz wykonastwo w zakresie elektroniki, automatyki oraz systemów wizualizacji i kontroli procesów przemysłowych.
 • Energocontrol Sp. z o.o.

  Automatyka
  Realizacja projektów w wielu dziedzinach przemysłu obejmujących modelowanie, analizę, symulację oraz optymalizację konstrukcji, realizacja projektów i uruchomień systemów automatyki w różnych branżach. Prezentacja produktów, projektów i usług.
 • Projekty dla Radioelektronika

  Porady
  Na stronie znajdują się schematy zasilacza stabilizowanego, sondy do pomiaru napięć i konwertera. Linki, zapowiedzi przyszłych projektów.


:: Poltegor-projekt sp. z o.o. ::

Opis:

Zakład świadczy usługi projektowania, planowania, konsultingu, studiów. Strona zawiera informacje o zakresie działania firmy, stosowanych technologiach, planach rozwoju, historii przedsiębiorstwa i zapleczu technicznym.