Podobne strony

 • Konstal s.c.

  Konstrukcje metalowe
  Przedsiębiorstwo projektuje i buduje zbiorniki, autoklawy, cysterny, konstrukcje stalowe. Również prefabrykaty i lekkie konstrukcje. Zajmuje się montażem i rozruchem. Na stronie propozycje usług i dane adresowe.
 • Elpol Sp. z o. o.

  Konstrukcje metalowe
  ELPOL to m.in. Zakład Usług Budowlanych i Konstrukcji Aluminiowych, zajmujący się kompleksowymi usługami w zakresie budownictwa ogólnego, mieszkaniowego, przemysłowego i specjalistycznego oraz wykonywaniem i montażem wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. W ramach ELPOLU działa również spółka ELTO produkująca okucia budowlane oraz ciągniki, a także: Zakład Usług Telekomunikacyjnych oraz Ośrodek Techniki Ultradźwiękowej TESON. Ośrodek jest producentem ultrasonografów najnowszej generacji. Znajdziemy tutaj szczegółowe dane techniczne dotyczące oferowanego sprzętu medycznego.
 • Lech Sp. z o.o.

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiębiorstwo prowadzi remonty budynków zabytkowych, remontów i budowy domów jedno- i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej i handlowych. Odzielnie wykonują roboty kamieniarskie i okładzinowe. Na stronie informacje o firmie, ważniejsze realizacje i rekomendacje, głęboka oferta produktów i usług oraz cennik.
 • Zakłady Urządzeń Kotłowych "Stąporków" S.A.

  Technika grzewcza
  Strona firmy zajmującej się produkowaniem urządzeń kotłowych oraz świadczącej usługi w tej branży. Można tu znaleźć opis parametrów produktów zakładu oraz zdjęcia wybranych z nich.
 • Huta Zabrze S.A.

  Huty i pokrewne zakłady
  Zakład posiada w swej ofercie maszyny i urządzenia hutnicze, urządzenia dźwigowe i transportowe, maszyny, urządzenia i osprzęt koksowniczy, maszyny i urządzenia dla przemysłu energetycznego, chemicznego i ochrony środowiska, konstrukcje stalowe, a także odlewy z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego oraz staliwa węglowego i niskostopowego. Na stronie huty można zapoznać się z jej historią i referencjami.


:: Mafamet Sp. z o.o. ::

Opis:

Przedsiębiorstwo produkcji konstrukcji metalowych np. ogrodzeń, hal produkcyjnych, wiat, mebli oraz wyposażenia wnętrz. Podstawą działania firmy jest metaloplastyka oraz konstrukcje inżynierskie. Na stronie galeria produktów wyposażenia wnętrz oraz oferta współpracy. Przedsiębiorstwo zajmuje się także handlem drewnem egzotycznym.