Podobne strony

 • KPBP "BUDUS" S.A.

  Prace ziemne, betonowe
  Spółka buduje obiekty przemysłowe, ogólne, oczyszczalnie ścieków, konstrukcje lekkie, kanalizacje, prowadzi prace ziemne. Remontuje węzły cieplne i drogi. Dostarcza betonu i galanterii budowlanej. Strona szeroko informuje o działalności i realizacjach firmy.
 • Exbud Nova S.A.

  Budownictwo przemysłowe
  Spółka prowadzi roboty ziemne i drogowe w zakresie mas bitumicznych, kostki brukowej i kamiennej. Wykonuje prace kanalizacyjne i gazociągowe oraz ogrodnicze. Podstawą jej działania jest wykonawstwo "pod klucz" oraz produkcja elementów budowlanych i wyposażenia wnętrz.
 • CERRAD

  Ceramika budowlana
  Firma jest producentem klinkieru na podłogi, elewacje, schody. W swojej prezentacji udostępniono ceny wyrobów, listę dystrybutorów i adresy kontaktowe .
 • Centrala Ceramiki Łazienkowej

  Glazura, terakota
  Spółka importuje płytki ceramiczne z wielu krajów Zachodniej Europy. W sprzedaży firma posiada glazurę, dekory, chemię budowlaną, akcesoria montażowe, panele podłogowe, armaturę i wyposażenie łazienkowe. Na stronach serwisu oferta oraz historia spółki i dane adresowe.
 • BRUK-BET

  Kostka brukowa
  Zakład produkuje kostkę brukową i inne elmenty wibroprasowane. Tutaj znajdziesz adres i ofertę.


:: ARWI ::

Opis:

Producent wibroprasowanej kostki brukowej wykonywanej w technologii niemieckiej oraz parkietu. W serwisie katalog produktów oraz informacje adresowe.