Podobne strony

 • Witamy w GSW S.A.

  Spółki węglowe
  Witryna prezentuje Gliwicką Spółkę Węglową. Znaleźć tutaj możemy informacje o spółce, o kopalniach oraz strukturze firmy.
 • BASERO

  Cement
  Spółka produkuje mieszanki betonowe i służy transportem materiałów budowlanych oraz kruszyw. Prowadzi także handel materiałami budowlanymi.
 • PREFBET

  Ceramika budowlana
  Zakład produkuje beton komórkowy. Na stronach internetu dane techniczne, porównanie z innymi materiałami konstrukcyjnymi, cenniki i adresy kontaktowe.
 • BUD-LAS

  Piasek, kruszywa
  Przedsiębiorstwo sprzedaje piasek budowlany w trzech normach, drewno budowlane oraz produkuje domy całoroczne drewniane. Na serwerze przykladowy projekt, opis technologii i wykończenia.
 • Cholaś

  Piasek, kruszywa
  Kopalnia kruszywa naturalnego i usług wynajmu maszyn ziemnych oraz transportowych. W witrynie opis działalności, mapka regionu i lista maszyn do wynajęcia.


:: Wielkopolskie Kopalnie Sp. Z o.o. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kruszgeo.poznan.pl

Kategorie:

Opis:

Spółka pozyskuje kruszywa dla potrzeb budownictwa oraz prowadzi poszukiwania i prace geologiczne. Przedsiębiorstwo zajmuje się także rekultywacją terenów i przywracaniem życia biologicznego na obszarach zdegradowanych. Na stronie propozycje usług i informacje o działalności, zarządzie, referencjach.

Słowa kluczowe: