Podobne strony

 • BUDOSTAL 3

  Budownictwo przemysłowe
  Spółka prowadzi rozległą działalność budowlaną. Posiada bazy transportu, wytwórnie konstrukcji stalowych i betonów, grupy instalacyjne, projektowe, termoizolacji. Przedsiębiorstwo działa w kraju i poza jego granicami.
 • Prochem

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiębiorstwo kompleksowej obsługi inwestycji. Projektuje, kompletuje dostawy, realizuje budowę oraz przeprowadza rozruch w systemie "pod klucz". Wykonuje także roboty cząstkowe. Firma specjalizuje się w instalacjach przemysłowych i ochronie srodowiska. Buduje oczyszczalnie ścieków, instalacje chemi ciężkiej, obiekty rafineryjne. Na stronie profil działalności załadu oraz referencje.
 • Tyburski

  Maszyny budowlane
  Firma sprzedaje i wynajmuje maszyny budowlane. Na składzie posiada koparki, koparko-ładowarki, spycharki, walce, maszyny różne. Na stronie cennik nowych maszyn oraz wynajmu.
 • BAUTEC

  Maszyny budowlane
  Firma handlu oraz wynajmu maszyn budowlanych i komunalnych. Począwszy od zagęszczarek a skończywszy na wozidłach kilkudziesięciutonowych. Firma z siedzibą w Niemczech posiada przedstawicielstwa w Polsce. W ofercie proponuje maszyny nowe oraz używane. Świadczy również usługi brukarskie oraz wykonywania przepustów bezwykopowych.
 • Zakład Usług Komunalnych

  Prace ziemne, betonowe
  Spółka świadczy remonty, usługi budowy dróg i utrzymania zieleni. Także prace ziemne oraz rekultywacje terenu. W serwisie o historii zakładu, stanie dzisiejszym oraz działalności usługowej i lokalizacji.


:: Alfa Norma Sp. z o.o. ::

Opis:

Specjalistyczna firma budowlana zajmuje się sprzedażą kruszyw budowlanych i drogowych oraz budową i remontami dróg, placów i parkingów. W zakresie kruszyw firma oferuje grysy bazaltowe, granitowe, marmurowe, piasek, żwiry, kruszywa betonowe, kostkę granitową, pospółkę. W zakresie robót proponuje prace ziemne, brukarstwo, urządzanie terenów zielonych, roboty ziemne oraz drogowe.