Podobne strony

 • Mera-Pnefal S.A.

  Automatyka
  Firma oferuje kompleksową obsługę klientów poczynając od projektowania poprzez kompletację, dostawy, montaże, generalne wykonawstwo, produkcję aparatury i serwis.
 • Nice Polska Sp. z o.o.

  Automatyka
  Firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją: automatyki, sterowania i zasilania systemami bram i szlabanów oraz wyposażeniem do sterowania radiowego. Automatyka do bram: skrzydłowych, przesuwnych, garażowych. Sterowanie radiowe i silniki do rolet okiennych.
 • Danida - Pneumax

  Automatyka
  Firma oferuje zawory sterowanie ręcznie, elektrycznie i pneumatycznie urządzenia przygotowania powietrza, siłowniki.
 • Satchwell Polska as

  Techniczna ochrona mienia
  Oferta handlowa przedsiębiorstwa obejmuje głównie automatykę i urządzenia do systemów grzewczych, jednak dodatkowo wykonuje ona usługi z zakresu monitoringu obiektów.
 • Archimedes S.A.

  Maszyny budowlane
  Spółka działa jako dostawca elementów pneumatycznych, młotów udarowych, wyburzeniowych, ubijarek, siłowników hydraulicznych. Świadczy także usługi obróbki metalu. Na stronie wiele miejsca zajmuje historia i tradycja zakladu, niewiele natomiast zdjęcia i rysunki.


:: Zakłady Hydrauliki Siłowej ::

Opis:

Spółka produkuje przekładnie hydrokinetyczne oraz mechaniczne do maszyn budowlanych, rolniczych i drogowych. Ofertę dodatkową stanowią prasy, rozdzielacze i pompy. Firma przeprowadza również przeglądy okresowe, remonty kapitalne i serwisowe. Na stronie charakterystyka działalności spółki oraz program produkcji.