Podobne strony

 • Beck-Co

  Wyposażenie lokali
  Firma oferuje meble, sprzęt nagłaśniający i urządzenia do aranżacji pubów, drink barów oraz winiarni. Na stronie oferta, cennik, lista dystrybutorów oraz katalog towarów.
 • Mikrostyk

  Części i podzespoły elektroniczne
  Firma o ponad czterdziestoletniej tradycji, która od samego początku istnienia zajmuje się produkcją podzespołów elektromechanicznych dla elektroniki. Przez ten czas wyspecjalizowała się w produkcji precyzyjnych wyrobów o małych wymiarach.
 • Armatura

  Automatyka
  Firma oferuje sprzęt dla szeroko pojętej branży instalacyjnej mający zastosowanie w instalacjach gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, przemysłowych, centralnego ogrzewanie i ciepłej wody. Oferuje armaturę, pompy i aparaturę kontrolno - pomiarową.
 • Danfoss

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma dostarcza dla różnych gałęzi przemysłu urządzeń kontrolno-pomiarowych, systemów automatyki centralnego ogrzewania i chłodnictwa, armatury regulacyjnej. Firma z tradycjami i doświadczeniem, prowadzi inwestycje produkcyjne i naukowe. Na stronie www oferta handlowa z opisami technicznymi produktów, kilka uwag o historii i rozwoju zakładu.
 • www.aquatherm.pl

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo produkuje, doradza i serwisuje na rzecz branży ciepłowniczej. W ofercie posiada armaturę i urządzenia pomiarowe. W internecie pokazano założenia rozwoju firmy, strukturę zakładu, oferowane wyroby w kilku wersjach językowych, także trochę zdjęć.


:: Mannesmann Rexroth Sp. z o.o. ::

Opis:

Producent części maszyn i urządzeń oraz zespołów napędowych dla przemysłu ciężkiego. Oferuje przekładnie, koła napędowe, łożyska, elementy hydrauliki oraz odlewy kokilowe, ciągłe i maszynowe. W witrynie o produktach i usługach, nowościach i ogólnej charakterystyce zakładu.