Podobne strony

 • Yacht Consult Sp. z o.o.

  Osprzęt
  Firma zajmuje się dostawą materiałów i wyposażenia jachtowego dla producentów jachtów,sklepów żeglarskich,a także dla osób prywatnych posiadających już jachty,lub dopiero je budujących. Służy ponadto doradztwem w zakresie budownictwa jachtowego oraz wykonuje remonty dużych morskich jachtów.
 • CERRAD

  Ceramika budowlana
  Firma jest producentem klinkieru na podłogi, elewacje, schody. W swojej prezentacji udostępniono ceny wyrobów, listę dystrybutorów i adresy kontaktowe .
 • Centrala Ceramiki Łazienkowej

  Glazura, terakota
  Spółka importuje płytki ceramiczne z wielu krajów Zachodniej Europy. W sprzedaży firma posiada glazurę, dekory, chemię budowlaną, akcesoria montażowe, panele podłogowe, armaturę i wyposażenie łazienkowe. Na stronach serwisu oferta oraz historia spółki i dane adresowe.
 • ARWI

  Kostka brukowa
  Producent wibroprasowanej kostki brukowej wykonywanej w technologii niemieckiej oraz parkietu. W serwisie katalog produktów oraz informacje adresowe.
 • MaxParkiet

  Parkiety, mozaiki
  Producent wyrobów podłogowych z drewna. Proponuje parkiet jesionowy, dębowy, bukowy. W ofercie posiada produkt znormalizowany według DIN oraz PN. Na stronie przegląd kolorystyki i wzorów parkietowych.


:: Parkiet ::

Opis:

Firma usługowa zajmuje się wykonawstwem parkietów z materiałów krajowych i zagranicznych, w tym z drzew egzotycznych, doradztwem technicznym oraz projektami indywidualnymi.