Podobne strony

 • Todos

  Aranżacja wnętrz
  Studio mebli kuchennych i usług proponuje kompleksowe remonty, adaptacje poddaszy i prace wodno-kanalizacyjne oraz aranżacje wnętrz zwłaszcza łazienkowych. W serwisie dane adresowe i prezentacja oferty.
 • GEBO

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma sprzedaje złączniki, flansze, konsole. Katalog produktów dostępny na stronach serwisu zawiera ceny, parametry techniczne i normy.
 • Genova System Poland

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo proponuje w sprzedaży nowoczesne instalacje kanalizacyjne, wodociągowe i filtracyjne z tworzyw sztucznych oraz ekologiczne filtry do wody. Na stronie znajdziesz informacje o systemie Genova, porady, dane technologiczne, adresy przedstawicielstw.
 • OVENTROP ARMATURY+SYSTEMY

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka jest dystrybutorem armatury domowej i przemysłowej. Na stronie katalog wyrobów i oferowanych usług oraz prezentacja firmy-macierzystej.
 • MEGRES

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo zaopatruje instytucje, urzędy, obiekty użyteczności publicznej w kompletne zestawy łazienkowe i instalacje sanitarne. Na stronie informacje o realizacjach, systemie niewidocznego mocowania płyt elewacyjnych z gresu, oferta dla producentów.


:: Instal Warszawa ::

Opis:

Spółka branży instalacji przemysłowych montuje systemy klimatyzacyjne, odpylające, wodno-kanalizacyjne i wszelkie instalacje grzewcze oraz uzdatniania wody. Firma również wykonuje zabezpieczenia antykorozyjne i konstrukcje stalowe. Produkuje zbiorniki ciśnieniowe i osprzęt wentylacyjny.