Podobne strony

 • Robespierre i siostra Faustyna

  Dokumenty
  Z cyklu: "Ksiądz na manowcach". Refleksja ks. J. Tischnera nad wyznaniem "Jezu ufam tobie", które niesie w sobie ciężar wspomnienia po wieku bezsensownych rewolucji, ale także nadzieję na bogactwa przyszłego czasu.
 • Internetowy serwis historyczny

  Dzieje powszechne
  Serwis oferujący odwiedzającym podróż przez epoki poczynając od starożytnego Rzymu i Grecji. Można tu zapoznać się ze średniowieczną historią Polski, świata oraz z dziejami nowożytnymi. W dziale dotyczącym XIX wieku można znaleźć historię różnych krajów: Niemiec, Polski, Rosji, Francji i innych. Warto też poczytać o ważnych wydarzeniach, które miały miejsce w XX wieku i wpłynęły na kształt dzisiejszego świata. Autor oferuje dodtakowo materiały pomocnicze z psychologii oraz łaciny.
 • Historia - Wirtualny Wszechświat

  Serwisy informacyjne
  Niezwykle bogaty w wiadomości serwis historyczny, który przyda się każdemu uczniowi szkoły podstawowej czy liceum. Znajdziecie tutaj poczet władców Polski, bardzo ciekawy wirtualny atlas historyczny z całym zestawem map. Ponadto opis dziejów państw (np. starożytnej Grecji) oraz rozbudowana historia naszego kraju. Jeśli chcesz podciągnąć się z historii, wejdź koniecznie na strony.
 • Francja - wybrane regiony

  Francja
  Strona jest poświęcona Francji, a w szczególności południowej części tego kraju. Można tu znaleźć opisy regionów i miast wraz ze zdjęciami, mapki, informacje praktyczne oraz ciekawostki.
 • Serwis historyczny

  Dzieje powszechne
  Małe kalendarium królów polskich, władców Francji oraz cesarzy rzymskich. Ponadto lista amerykańskich prezydentów oraz ciekawostka historyczna.


:: Historia znana i nieznana ::

Nasza ocena:
Adres: http://212.244.179.167/hektor

Kategorie:

Opis:

Na stronie obszerny wybór tematów dotyczących historii niektórych krajów - Polski, Francji, Niemiec czy Anglii. Ponadto dzieje chrześcijaństwa oraz wykaz poszczególnych prezydentów USA.