Podobne strony

 • Zappa Tattoo

  Wytatuowani
  Witryna poświęcona profesjonalnemu tatuażowi oraz ludziom zafascynowanym wytatuowanym ciałem - porady, spostrzeżenia na temat aktu tworzenia tatuaży, nieco zdjęć i projektów graficznych
 • Przedsiębiorstwo Handlowe "Partex"

  Tatuaż
  Prezentacja firmy zajmującej się obsługą osób i firm zajmujących się wykonawstwem tatuażu. Na stronie poznać można ofertę handlową firmy (narzędzia permanentne, zakreślacze, foliopisy, pisaki i artykuły biurowe). Partex oferuje szeroki asortyment wymienionych produktów. Poza tym można dowiedzieć się czegoś o działalności firmy, promocjach, serwisie i obsłudze klientów Partexu.
 • Tatuaże w Polsce

  Tatuaż
  Wizytówka prezentująca studia tatuażu w naszym kraju. Oprócz adresów wykonawców tatuażu można zapoznać się z ich pracą i dorobkiem artystycznym, newsami ze świata tatuażu, sztuką tatuażu w ogóle oraz piercingiem. Na stronie znajdziesz również galerie tatuaży.
 • Tattoo Studio Poznań

  Tatuaż
  Internetowa prezentacja studia tatuażu z Poznania założonego przez Sławka Frączka w 1992 roku. Strona zawiera liczne informacja o studiu, jej założycielu, historii, ludziach z nim związanych, klubie, gościach no i oczywiście galerii prac ludzi pracujących w studiu. Studio jest związane z takimi zespołami jak Acid Drinkers, Flapjack czy Sweet Noise.
 • Biuro Informacji Gospodarczej "Big Duo"

  Tatuaż
  Wizytówka biura posiadającego adresy firm świadczących usługi w zakresie tatuażu z województwa śląskiego.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka » Tatuaż

:: Pismo PG ::

Opis:

Witryna prezentująca artykuł z prasy studenckiej dotyczący tatuaży i sztuki zdobienia ludzkiego ciała.