Podobne strony

 • Pakom S.C.

  Wagi i kasy fiskalne
  Importer produktów Mills producenta tuszy do drukarek atramentowych, zastawów do napełniania wkładów - taśm do drukarek. Firma oferuje materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, kas fiskalnych, bankomatów, kalkulatorów oraz materiały samoprzylepne.
 • Datamax

  Wagi i kasy fiskalne
  Specjalizacja w projektowaniu i produkcji drukarek kodów kreskowych, materiałów eksploatacyjnych, weryfikatorów oraz oprogramowania.
 • Tekstylia

  Moda
  Serwis zawiera ogólne informacje na temat tkanin, ich jakości oraz dostawców. Aby skorzystać z serwisu należy się wpierw zarejestrować.
 • Portal Sp. z o.o.

  Urządzenia biurowe
  Firma zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem firm, urzędów, banków oraz innych jednostek gospodarczych, w artykuły biurowe, urządzenia małej poligrafii, środki do utrzymania czystości. Zamówienia możesz składać: telefonicznie oraz e-mailem.
 • Lambda s.c.

  Akcesoria i materiały
  Lambda prowadzi handel hurtowy i detaliczny materiałami dla poligrafii i reklamy (narzędzia tnące, litery i cyfry samoprzylepne), import folii i papierów samoprzylepnych Oracal.


:: Matura 2000 ::

Nasza ocena:
Adres: http://zine.net.pl/~pelikan

Kategorie:

Opis:

Archiwum zawierające kilkadziesiąt wypracowań z języka polskiego (sprawdzonych przez nauczycieli szkół średnich oraz studentów polonistyki); możliwość zamówienia on-line, odbiór pocztą na dyskietce za zaliczeniem pocztowym, demo zawierające 1 wypracowanie do ściągnięcia jako *.zip.