Podobne strony

 • Wydawnictwo Kartex

  Wydawnictwa oświatowe
  Wydawnictwo oferuje: materiały do zajęć i zabaw plastycznych, pomoce do inscenizacji i zabawy w teatr cieni, materiały do ćwiczeń mowy i spostrzegawczości, okolicznościowe dyplomy, specjalistyczne druki dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych. Materiały, pomoce i gry dydaktyczne wykorzystywane są w zajęciach i zabawach z dziećmi od 4 roku życia. Zamówienia można składać także poprzez Internet.
 • Elektroda.pl

  Branżowe
  Portal jest wynikiem połączenia elektronicznego hobby z Portal.Plocman.pl. Na jego stronach można znaleźć bogaty zbiór informacji, ciekawostek, nowości i programów (między innymi: Orcad 386, Orcad Capture 7, Protel 99 SE, Electronics Workbench 4.0 oraz cracki) z dziedziny elektroniki.
 • WEB resources - DARMOWE pomoce dla twórców stron www

  Projektowanie www - porady
  Serwis dla każdego webmastera. Przydatne informacje, praktyczne porady, m.in. na temat tworzenia stron i promocji stron, kursy HTML, DHTML, Javy. Dodatkową atrakcją są darmowe skrypty, grafika i programy dla webmasterów. Ponadto w serwisie forum dyskusyjne, artykuły, ankieta.


:: Paweł Ozierski Przedstawia... ::

Opis:

Paweł przedstawia swoje wypracowania, notatki z lekcji i inne materiały z przedmiotów: język polski, angielski, niemiecki, matematyka, historia, geografia, chemia, fizyka oraz religia - dostępne on-line.