Podobne strony

 • KAPEX Sp. z o.o.

  Apartura pomiarowa
  W ofercie: mierniki tablicowe, analizatory tlenu i wodoru , komputerowy system do pomiaru i rejestracji, przetworniki izolacyjne i prądu zmiennego, czujniki temperatury.
 • Desco Sp. z o.o.

  Automatyka
  Projektowanie, kompletowanie dostaw, montaż i uruchomienie oraz serwis urządzeń automatyki przemysłowej i chłodniczej i klimatyzacyjno - wentylacyjnych. Sprzedaż detaliczna i hurtowa towarów osprzętu elektrycznego i urządzeń grzewczych.
 • Intelster Sp. z o.o.

  Automatyka
  Usługi w zakresie automatyzacji procesów chemicznych, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, rejestracji czasu pracy, systemów alarmowych i przeciwpożarowych.
 • Spaw

  Automatyka
  Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie kotłowni wodnych i parowych w oparciu o gaz, biogaz i olej opałowy przy zastosowaniu najnowszych osiągnięć techniki cieplnej.
 • Alfine

  Części i podzespoły elektroniczne
  Przedstawiciel firm Analog Devices ( wiodący producent podzespołów elektronicznych ) , Bailey-Fischer & Porter ( producent przepływomierzy elektromagnetycznych ) oraz Bourns (producent elementów biernych ).


:: Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska PRz ::

Opis:

Strona zawiera informacje o historii i władzach uczelni, studiach magistersko - inżynierskich na kierunkach: Budownictwo oraz Inżynieria środowiska (w systemie dziennym i zaocznym).