Podobne strony

 • Litopol

  Producenci
  Producent metalowych mebli biurowych, socjalnych i warsztatowych.
 • Spółdzielnia Pracy "Zeterem"

  Spawalnictwo
  Na stronie znajdziesz informacje o świadczonych usługach i wyrabianych przez spółdzielnię produktach. Usługi to m.in.: lakierownie, spawanie, usługi ślusarskie itp., produkcja obejmuje meble metalowe, wózki narzędziowe, naczynia kwasoodporne, meble BHP i szafy aktowe.
 • Meble Ola

  Meble biurowe
  Strona firmy zajmującej się kompleksowym wyposażeniem biur i mieszkań. Oferuje meble: biurowe (gabinetowe i pracownicze), metalowe, szkolne, komputerowe, pokojowe, wypoczynkowe, kuchenne, krzesła i fotele, meble nietypowe na wymiar. Wykonuje komputerową przestrzenną aranżację wnętrz. Na stronie więcej informacji o firmie i jej ofercie.
 • Firma Siwińscy

  Producenci
  Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli metalowych (łóżka, stoliki, stołki, hokery) oraz elementów kooperacyjnych z metalu. Na stronie: informacje o firmie, foto oferta, dane teleadresowe.
 • PRYMAT Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego

  Meble biurowe
  Firma oferuje meble biurowe, gabinetowe, meble do sekretariatów i sal konferencyjnych, doradza w ich wyborze i wykonuje bezpłatną aranżację wnętrz. Na stronie możesz zapoznać się z ofertą.


:: Spol Domet ::

Opis:

Producent mebli metalowych: szaf kartotekowych i do akt, szaf komputerowych, skrytek pocztowych, szaf ubraniowych, mebli warsztatowych.

Słowa kluczowe: