Podobne strony

 • No limit - transport i spedycja

  Transport
  Firma zajmująca się kompleksową obsługą logistyczną przedsiębiorstw, spedycją i magazynowaniem. W ofercie: dystrybucja od drzwi do drzwi, spedycja międzynarodowa, spedycja krajowa, prowadzenie magazynów handlowych, prowadzenie magazynów zapasów, doradztwo logistyczne, dzierżawa powierzchni magazynowych, składowanie towarów całopaletowych.
 • e-biznes.pl - serwis informacyjny

  E-biznes
  Ciekawy i przejrzyście podany serwis Informacyjny poświęcony prowadzeniu interesów z wykorzystaniem internetu. Aktualności i raporty podawane za eMarketerem, artykuły, polecany software i ranking dostawców internetu.
 • Haspol

  Maszyny mleczarskie
  Strona przedsiębiorstwa handlu i usług produkcyjnych Haspol. Prowadzi dystrybucję urządzeń chłodniczych i gastronomicznych.
 • Krak - Gastro

  Chłodnie
  Sklep internetowy z akcesoriami i wyposażeniem gastronomicznym. Firma KRAK-GASTRO zajmuje się kompleksowym wyposażeniem obiektów zbiorowego żywienia w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. W jej ofercie znajdują się ekspresy, kostkarki, maszyny do lodów, urządzenia chłodnicze i wiele innych materiałów.
 • Logis

  Konstrukcje metalowe
  Spółka wyposaża składy i hurtownie w nowoczesne systemy magazynowania oraz urządzenia i maszyny transportu wewnętrznego takie jak wózki widłowe czy regały. Na stronie o informacje ofercie, katalog produktów oraz referencje.


:: ABM ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.abm.com.pl/abm


Opis:

Producent mebli sklepowych, a także dystrybutor wielu firm polskich i zagranicznych. Oferta tej firmy to: urządzenia chłodnicze, witryny szklane, regały, meble z profilami aluminiowymi, meble z płyty laminowanej, systemy we/wy, krajalnice, kosze, wózki.