Podobne strony

 • Astrotechnika

  Misje kosmiczne
  Na stronie znajdują się opisy stacji orbitalnych, wahadłowców.
 • Astrokosmos

  Misje kosmiczne
  Tutaj dowiesz się o słynnych programach kosmicznych - Gemini, Mercury, Apollo, Sojuz, Woschod - które spowodowały ogromny postęp człowieka w kierunku eksploracji Wszechświata.
 • Międzynarodowa Stacja Kosmiczna

  Misje kosmiczne
  ISS jest największym jak do tej pory przedsięwzięciem w historii ludzkości. Miejmy nadzieję, że zjednoczy ona wiele narodów dążących do lepszego poznania kosmosu i jego 'mieszkańców". Wejdź na stronę i poczytaj o historii stacji, misjach oraz bieżących zadaniach z nią związanych.
 • Silniki rakietowe

  Misje kosmiczne
  Chcesz poznać zasadę działania silnika rakietowego? Nic prostszego - zajrzyj na stronę, gdzie znajdziesz opis konstrukcji rakiet napędzanych paliwem stałym oraz ciekłym.
 • Życie we Wszechświecie

  Misje kosmiczne
  Czy jesteśmy sami w Kosmosie? Jeśli interesuje cię odpowiedź na to pytanie - wejdź na stronę. Znajdziesz tu m.in. informacje o misjach badawczych, w których uczestniczy Polska, aktualności, a także informacje o organizowanych konursach i galerię prac konkursowych.


:: Loty kosmiczne ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.zeto.czest.pl/astro

Kategorie:

Opis:

Aktualności, starty rakiet kosmicznych w 1998, załogowe loty kosmiczne w 1998 roku oraz plany na następne dwa lata, informacje archiwalne.

Słowa kluczowe: