Podobne strony

 • Astronomia Popularna

  Kompendia wiedzy
  Strona dla wszystkich zainteresowanych astronomią, obserwacjami, zjawiskami na niebie i pięknem Wszechświata.
 • Astronomia i kosmos

  Serwisy informacyjne
  Na stronie znajdziesz świetnie przygotowany serwis informacyjny poświęcony astronomii i kosmosowi. Na jego stronach wszystko o planetach, gwiazdach, wszelakich ciałach niebieskich oraz poradniki dla poczatkujących obserwtorów naszego nieba.
 • Astrofoto

  Astrofotografia
  Na stronie znajdziesz zdjęcia własnoręcznie wykonane przez autora strony, opis sprzętu jakim posiada oraz wyniki obserwacji i doświadczeń zwiazanych z astronomią.
 • Układ Słoneczny

  Inne
  Strona zawiera bardzo dokładne opisy planet naszego Układu Słonecznego, a także takich ciał jak Słońce, wszystkie księżyce, komety oraz planetoidy. Witryna wzbogacona jest o wiele zdjęć. Na stronie znajdują się również linki do innych serwisów o tematyce astronomicznej.
 • Polski Portal Astronomiczny ASTRONOMIA.PL

  Serwisy informacyjne
  Popularyzujący astronomię serwis skierowany do uczniów gimnazjów, liceów, studentów oraz wszystkich jej miłośników. Zaglądając tu poznasz historię tej dziedziny nauki, poczytasz o Układzie Słonecznym, przejrzysz listę pozasłonecznych planet oraz zapoznasz się z różnymi mapami i tabelami astronomicznymi. Skorzystasz ponadto z mapy nieba dla dowolnego miejsca w Europie, znajdziesz dział poświęcony teleskopom i zasubskrybujesz biuletyn informacyjny. Jest też lista misji na Marsa i ciekawostki astronomiczne. Na stronie zamieszczono informacje o możliwościach współpracy z serwisem i zamieszczania w nim swoich zdjęć.


:: Astronomia ::

Opis:

Wszechstronne informacje dotyczące astronomii: aktywna mapa nieba, układ słoneczny, misje badawcze NASA.