Podobne strony

 • Hotel Ramingsteinerhof-Durigon

  Hotele i pensjonaty
  Hotel zlokalizowany w centrum Alp, w Austrii. Propozycje noclegowe dla narciarzy na nadchodzący sezon.
 • Grand Tour

  Biura podróży
  Oferta turystyczna łódzkiej agencji: Sylwester 2000 (m.in. Berlin, Lazurowe Wybrzeże, Paryż, Bruksela, Wiedeń, Budapeszt, Stara Leśna), zielone szkoły, wczasy zimowe (świąteczno-sylwestrowe pobyty w górach).
 • Barbara Travel Agency

  Biura podróży
  Propozycje wypoczynku w różnym czasie i różnych miejscach: wyjazdy na narty do Zakopanego i Austrii, rejsy po Morzu Egejskim, wyjazdy integracyjne dla firm.
 • Holiday Travel Center Sp. z.o.o.

  Turystyka i podróże
  20 lat na rynku, współpraca z największymi sieciami hoteli współpraca z sieciami wymiany wakacyjnej najlepsze obiekty wakacyjne Luksusowe wakacje tylko z Holiday Travel Center Swoją ofertę kierujemy do firm i przedsiębiorstw, które – stawiając na swój rozwój – wiedzą, że ich oferta dla pracowników oraz kontrahentów musi różnić się od oferty tradycyjnych firm.
 • Polamer

  Biura podróży
  Aktualna oferta wypoczynku w Austrii, Japonii i RPA.


:: Targi w Austrii ::

Opis:

Drugie "internetowe" wydanie katalogu imprez targowych w Austrii, który został opracowany na podstawie publikacji Austriackiej Izby Gospodarczej "Österreichische Messen und Ausstellungen 1998". Z opracowania tego, z ogólnej liczby 259 przedstawionych imprez, wybrano jedynie te o znaczeniu ponadlokalnym.