Podobne strony

 • Areca

  Ogrodnictwo
  Internetowa wizytówka firmy specjalizującej się w wystrojach i pielęgnacji zieleni we wnętrzach biurowych oraz projektowaniu, urządzaniu i pielęgnacji terenów zieleni. Prezentacja oferty wzbogacona jest o galerię z przykładowymi aranżacjami.
 • DOMBUD

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Przedsiębiorstwo budowlane wykonuje roboty montażowe, wykończeniowe, prefabrykowane elementy żelbetowe oraz prace w systemie generalnego wykonawstwa. W serwisie prezentacja dorobku zakładu, możliwości technicznych i propozycja współpracy.
 • ARTOM

  Usługi ogólnobudowlane
  Przedsiębiorstwo budowlane realizuje generalne wykonawstwo, remonty cząstkowe i adaptacje. Prowadzi również hurt materiałów budowlanych. Na stanie posiada ceramikę budowlaną, materiały izolacji termicznej i wodnej, chemię oraz maszyny budowlane.
 • Radbud

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiębiorstwo wykonuje modernizacje oraz budowy stacji paliw i obiektów przemysłowych. Buduje domy oraz budynki użyteczności publicznej w charakterze generalnego wykonawcy i robót cząstkowych. Sprzedaje wyroby dla budownictwa.
 • Knsmet

  Budownictwo mieszkaniowe
  Firma usług budowlanych w zakresie mieszkalnictwa, budynków użyteczności publicznej w oparciu o własne środki finansowe oraz materiały z własnej hurtowni. Na stronie przegląd zrealizowanych obiektów, zdjęcia oraz dane teleadresowe.


:: Naftobudowa S.A. ::

Opis:

Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące wszystkie podstawowe dziedziny robót budowlanych i montażowych. Realizuje, głównie w ramach generalnego wykonawstwa, roboty zasadnicze i wykończeniowe, uruchamia wszelkie instalacje i urządzenia oraz przekazuje do eksploatacji gotowe, wyposażone obiekty.