Podobne strony

 • Rezerwat archeologiczny Gród Piastowski w Gieczu

  Archeologia
  Kilka podstawowych informacji na temat rezerwatu archeologicznego Gród Piastowski w Gieczu oraz kilka zdjęć.
 • Koło Naukowe Archeologii Średniowiecznej Uniwersytetu Warszawskiego

  Archeologia
  Prezentacja Koła skupiającego studentów zainteresowanych archeologią, historią i kulturą średniowiecznej Europy - opiekun, działalność (spotkania, wykłady, wyjazdy m.in. do Uppsali i Irlandii).
 • Polski Serwis Piwny

  Piwo, wino, trunki
  Być może określiłbyś się mianem wytrawnego piwosza, a być może po prostu lubisz ten trunek. A nawet jeśli nie - i tak warto zajrzeć na stronę Polskiego Serwisu Piwnego, gdyż znaleźć tam można historię piwa, wykaz browarów i marek produkowanych przez nie piw, forum dyskusyjne i inne atrakcje.
 • Hufiec Rycerstwa Małopolskiego LELIWA

  Rycerstwo
  Tutaj dowiesz się czym zajmuje się Hufiec Rycerstwa, znajdziesz ponadto katalog rzemieślników zajmujących się wyrobem średniowiecznej broni oraz uzbrojenia. Dodatkowo możesz oglądnąć na zdjęciach turnieje rycerskie.
 • Birofil

  Birofilistyka
  Lubisz piwo? A czy wiesz, jak ważna jest jego temperatura, sposób nalewania, piana oraz naczynie, z którego się je pije? Na tej stronie znajdziesz takie informacje oraz dowiesz się nieco o historii i produkcji "zupy chmielowej", znajdziesz spis polskich browarów i zdjęcia popularnych "wafelków".


:: Instytut Prahistorii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu ::

Opis:

Dane o placówce - personel, badania, informacje dla kandydatów na studia. Dobra strona startowa dla miłośników archeologii.