Podobne strony

 • Centrum Działalności Nurkowej Oceania

  Organizacje, kluby turystyczne
  Klub zrzeszający miłośników nurkowania z Poznania. Znajdziesz tu sporo dobrych rad, informacje o działalności klubu i podejmowanych przezeń szkoleniach.
 • Porady dla osób rzucających palenie

  Nikotynizm
  Przygotowana przez Medic on-line strona zawiera zestaw wskazówek dla osób rzucających palenie - co robić przed podjęciem decyzji o zerwaniu z nałogiem, w dniu podjęcia decyzji, w pierwsze dni po rzuceniu, jak ustrzec się przed powrotem do nałogu.
 • Nie pal!

  Nikotynizm
  Strona poświęcona paleniu tytoniu i jego szkodliwości - historia nałogu (od czasów Kolumba), motywy sięgania po papierosy, skład dymu tytoniowego, choroby wywoływane przez palenie; co roku w Polsce na choroby odtytoniowe umiera ponad 80 000 osób.
 • Cindi Poland - Rzuć palenie!

  Nikotynizm
  Wiadomości o nałogu tytoniowym i sposobach przezwyciężenia go oraz o korzyściach temu towarzyszących, a także o możliwych kłopotach i objawach odstawienia nikotyny, wskazania, porady. Ponadto na stronie znajdują się informacje o Polskim Programie CINDI oraz o kampanii tytoniowej 2000.
 • Poradnie antynikotynowe

  Nikotynizm
  Strona zawierająca listę ośrodków na terenie Warszawy zajmujących się poradnictwem antynikotynowym i prowadzących różnego rodzaju terapie antynikotynowe, krótkie omówienie stosowanych przez nie metod - farmakoterapia (plastry, tabletki, guma do żucia), terapia grupowa, akupunktura, refleksoterapia.


:: Kalumet ::

Opis:

Kalumet to indiańska fajka o długim cybuchu z trzciny, zdobionym piórami i włosami kobiecymi oraz ornamentami symbolizującymi m. in. drogę życia moszczoną triumfami i porażkami. Na stronach elektronicznej wersji Kalumetu, pisma dla palących fajkę znajdują się: informacje o numerach bieżących, komunikaty klubowe, felietony, konkursy oraz poradniki, zdjęcia i kącik językowy.