Podobne strony

 • Skarbnica Literatury Polskiej

  Polska
  Biblioteka klasyki polskiej literatury on-line. Można tu przeczytać m.in. "Ogniem i mieczem" H. Sienkiewicza oraz "Pana Tadeusza" A. Mickiewicza z kompletem ilustracji Andriolliego.
 • Anna Majcher

  Polscy
  Uwielbia argentyńskie tango, a po północy chętnie rozmawia na tematy męsko-damskie. Tu dowiesz się więcej szczegółów o aktorce, ale jednocześnie kobiecie. Jeśli jesteś dziennikarzem, wielbicielem lub reżyserem, przygotowała dla ciebie kilka pożytecznych rad. Zapoznasz się również z jej filmografią, listą spektakli, w których wystąpiła oraz zobaczysz zdjęcia.
 • Michał Żebrowski

  Polscy
  Strona poświęcona aktorowi oraz jego dorobkowi filmowemu i artystycznemu. Znajdziesz tutaj opisy ról, które zagrał, zdjęcia, a także powłoki do WinAmp'a, wygaszacze i tapety z jego wizerunkiem. Jeśli chcesz porozmawiać z nim osobiście, masz do dyspozycji kanał IRC. Ponadto dużo ciekawostek oraz artykuły prasowe.
 • Michał Żebrowski

  Polscy
  Na stronie znajdziesz aktualności związane z aktorem, jego filmografię, biografię, wywiady oraz artykuły prasowe. Ponadto możesz obejrzeć galerię fotografii, tapety z wizerunkiem aktora oraz spędzić miłe chwile na chacie wraz z innymi jego fanami.
 • Trylogia

  Historyczne, wojenne
  Miłośnicy twórczości Sienkiewicza znajdą tutaj informacje o bohaterach trylogii, Polsce XVII wieku oraz osobistościach, które trwale zapisały się w historii naszego kraju. Ponadto możesz zapoznać się z ekranizacjami kolejnych części, aktorami, muzyką, galerią zdjęć oraz ciekawostkami związanymi z kolejnymi produkcjami.


:: Ogniem i mieczem na wesoło ::

Opis:

Kilka galerii karykatury dotyczącej filmu "Ogniem i mieczem" znanych i mniej znanych twórców rysunku.