Podobne strony

 • Studio Baskina

  Aranżacja wnętrz
  Studio dekoracji wnętrz proponuje artystyczne szycie i upinanie firan i zasłon. Projektowanie i wykonawstwo dekoracji okiennych oraz dekoratorstwo i sprzedaż materiałów do dekoracji.
 • Dekorator

  Aranżacja wnętrz
  Pracownia projektowa zajmuje się artystycznym wykończeniem ścian, tynkami strukturalnymi, lazurami, nietypowymi technikami malarskimi oraz aranżacją wnętrz mieszkalnych.
 • Anikol

  Artykuły oświetleniowe
  Producent oświetlenia do sufitów podwieszanych. Na stronie katalog opraw na żarówki energooszczędne, halogenowe i zwierciadlane. Również parametry opraw i warunki współpracy.
 • MAKRA Sp. z o.o.

  Artykuły oświetleniowe
  Firma prowadzi kompleksowe prace elektromontażowe przy oświetlaniu ulic, parków, zieleńców, iluminacji obiektów sakralnych i zabytkowych. usługi obejmują fazę projektów oraz wykonanie i eksploatację. Równocześnie przedsiębiorstwo produkuje stalowe słupy oświetleniowe i sprzedaje systemy oświetleniowe.
 • Sigmar s.c.

  Artykuły oświetleniowe
  Przedsiębiorstwo wprowadza na rynek nowoczesne techniki oświetleniowe oraz sprzęt. Podstawową działalnością firmy jest projektowanie oświetlenia, pomiar parametrów oświetleniowych oraz dystrybucja sprzętu oświetleniowego.


:: Abra Company Ltd. Sp. z o.o. ::

Opis:

Spółka zaopatruje klientów w tym inwestorów oraz detalistów w systemy sufitowe i suche tynki, instalacje oświetleniowe, posadzki oraz wyroby aranżacji wnętrz. Na stronach prezentacja firmy i zakresu jej działalności. Również informacje o historii zakładu oraz charakterystyka firmy.