Podobne strony

 • Pakom S.C.

  Wagi i kasy fiskalne
  Importer produktów Mills producenta tuszy do drukarek atramentowych, zastawów do napełniania wkładów - taśm do drukarek. Firma oferuje materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, kas fiskalnych, bankomatów, kalkulatorów oraz materiały samoprzylepne.
 • Lupus

  Artykuły biurowe
  Hurtownia artykułów biurowych. Produkty z firmy znajdują się prawie we wszystkich sklepach i domach towarowych we Wrocławiu i dużej części Dolnego Śląska.
 • Astra Print sp. z o.o.

  Opakowania papierowe
  Firma jest producentem: wieczek aluminiowych, folii aluminiowych, laminatów do masła, folii PE do pakowania mleka. Wykonuje wysokiej jakości nadruki na foliach, AL, PP, PE, papierze w technice fleksograficznej. Oferuje torby reklamowe z PE, torby papierowe, torby do pakowania próżniowego, druk "lustrzany".
 • Avalon s.c.

  Reklama
  Avalon oferuje w sprzedaży: samoprzylepne folie PCW, folie okienne i magnetyczne, wzorniki kolorów folii, narzędzia tnące. Ponadto poleca usługi: wycinanie liter i grafiki z folii, szyldy, tablice, kasetony świetlne, reklamy na pojazdach, maszty flagowe, sitodruk, naszywki na mundury, reklamy malowane ręcznie, skład tekstu, teczki firmowe, papier firmowy.
 • Zakłady Tworzyw i Farb Złoty Stok Sp. z o.o

  Farby i lakiery
  Dolnośląski producent farb antykorozyjnych, folii i siatek zawiera na swej stronie dane dotyczące asortymentu (wraz z cennikiem) oraz przedstawia firmę i jej klientów.


:: Agro-Sur ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.agrosur.com.pl


Opis:

Zakład produkuje i montuje cieplarnie, szklarnie, klimatyzernie, konstrukcje szkieletowe i zautomatyzowane namioty foliowe. Remontują także stare obiekty.