Podobne strony

 • Prywatne Centrum Okulistyki

  Okulistyka
  Na stronie znajdziesz informacje o zakresie działalności i umiejscowieniu ośrodka.
 • Lek. okulista Andrzej Wysłobocki

  Okulistyka
  Gabinet leczenia zeza i niedowidzenia. Znajdziesz adres i godziny przyjęć.
 • Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

  Okulistyka
  Centrum specjalizuje się w świadczeniu usług okulistycznych, oferuje: laserową korektę wad wzroku, leczenie zaćmy, jaskry, zeza, krótkowzroczności etc. Prowadzi badania diagnostyczne.
 • Leczenie zeza i niedowidzenia.

  Okulistyka
  Podstawowe informacje dotyczące zeza i niedowidzenia oraz sposoby leczenia.
 • Prywatny Gabinet Okulistyczny NFZ

  Medycyna i zdrowie
  W Gabinetach Okulistycznych Anny Kieremkampt-Rosiak, działających w Łasku i Zelowie, zdołacie Państwo wykonać badania okulistyczne, w tym badania dna oka, badania okulistyczne do prawa jazdy, a także skorzystać z diagnostyki i leczenia chorób oczu. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz długoletnie doświadczenie w leczeniu jaskry, zeza i niedowidzenia, zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Zatrudnieni u nas okuliści specjalizują się w profesjonalnym wyborze soczewek kontaktowych wszystkich typów.


:: Akasha ::

Opis:

Akasha jest firmą łączącą działalność galeryjną, wydawniczą i edukacyjno - szkoleniową. Na stronie znajdziesz informacje o prowadzonych tutaj kursach: szkoła widzenia Siergieja Litwinowa, kursy korekty wad wzroku (zez, astygmatyzm, jaskra, zaćma, krótko, dalekowzroczność), pogłębiony kurs sztuki świadomego widzenia, kurs trenerski... Ponadto galeria obrazów oraz informacje wydawnicze.