Podobne strony

 • Kamianna

  Kamianna
  Kamianna - wieś w województwie podkarpackim ma do zaoferowania zdrowy klimat i ... pszczoły. Szczegółów dowiesz się na stronie.
 • ICHEM Sp. z o.o.

  Zdrowa żywność
  Produkcja kontraktowa suplementów diety i kosmetyków, zdrowa żywność, Dr Soya, handel farmaceutykami, usługi produkcyjne
 • Leczenie Chorób Skóry i Błon Śluzowych

  Dermatologia
  Ciekawy artykuł z serwisu Ojców Bonifratrów na temat leczenia miodem chorób skóry i oparzeń.
 • Ośrodek Badawczo - Rozwojowy "Agal"

  Zdrowa żywność
  Strona stworzona przez Ośrodek zajmujący się zdrową żywnością. Na jej łamach znaleźć można ofertę handlową: zdrowe oleje rybie i oleje z nasion ziół.
 • Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik"

  Pszczelarstwo
  Gospodarstwo Pasieczne A. & J. Kasztelewicz prowadzi w czystej ekologicznie krainie Pogórza Karpackiego hodowlę pszczół. Z tej to właśnie hodowli powstaje wysoce gatunkowy miód pszczeli o różnych smakach, miody pitne , woski, ziołomiody, leki i kosmetyki. Strona prezentuje oferowany asortyment w całej okazałości czym zachęca do nabywania produktów Sądeckiego Bartnika.


:: Apipol Pharma Kraków Sp. z o.o ::

Opis:

Apipol jest dostarczycielem na rynek wyrobów pszczelarskich zaliczanych do zdrowej żywności. Wyroby oferowane przez Apipol to: leki, parafarmaceutyki, miód i jego przetwory, woski oraz ule i sprzęt pasieczny. Firma oferuje kompleksowe usługi pszczelarskie.